Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett, hogy ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett, hogy ez így alakult?

Figyelt kérdés
Adott egy fiatal házasság, egyidős velem a feleségem. Két éve ismerkedtünk meg párom nagyon rossz állapotban volt előttem sokat csalódott férfiakban leginkább megcsalás, bántalmazások miatt. Megismerkedésünk előtt kamasz korában sokat ivott, gyógyszert is szedett, drogozott is. Kamasz korát szinte nem józanul élte. Elkezdtünk együtt lenni majd rá egy hónapra oda költöztem hozzá és a szüleihez nagyon szerette volna. Majd rá pár hónapra meg is házasodtunk. Ahogy teltek az idők(sajnos mivel egy függő ember függő marad örökre) többször hozzányúlt ilyen rossz szerekhez a párom havi rendszerességgel. Sokszor volt emiatt veszekedés sajnos. Az utóbbi 7-8 hónapban teljesen tiszta. Voltak hangulatingadozásai is összevesztünk és kibékültünk. Majd mostanában fordult elő, hogy el is zavart engem otthonról mondván, hogy nincs már meg benne a vágy és nem szeret de utána kibékültünk. Régen párszor mondta, hogy annyira szeretem, hogy megfulladva érzi magát. De én meg férfiként kitudom mutatni a szeretetem amit nem érzek hátránynak a mai világban. Majd két hete történt, hogy reggel írt nekem egy szeretlek sms-t, megbeszéltük, hogy hétvégén elmegyünk valami programot csinálni de aznap este lehívott a ház elé, hogy elmondja nem akar velem lenni nem szeret és váljunk el. Ezek után letiltott mindenhonnan majd egyik nap feloldott de csak az egyik oldalon. Írtam neki egy szerelmes levelet is amit letettem az ajtaja elé és válaszolt rá nekem de csak annyit, hogy nagyon szépet írtam de nem tud rá mit mondani, most egyedül jól érzi magát és ha Isten úgy akarja úgy is együtt leszünk. Nagyon félek, hogy elveszítem nem akarok zaklatni mert csak annál rosszabb viszont teljesen tanácstalan vagyok nem tudom mi tévő legyek, a környezetemben élő emberek azt mondják legyek türelmes, érezze meg a hiányom. Mit tudnátok erre mondani? Mennyi idő kell neki hogy megérezze, hogy hiányzom neki? Kérlek rosszindulatú kommenteket ne írjatok illetve, hogy van még sok nő a világon mert több év az több év nem akarom eldobni csak úgy.

ápr. 22. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Több év?:D Ne röhögtess már, 2 év semmi. Általában 2 év múlva múlik a rózsaszín ködös időszak, utána derül ki, hogy ez csak a hormonok játéka volt, vagy valójában szeretitek és kitartotok egymás mellett. Itt látszólag az előbbi történt a csajoddal (nem nevezném feleségnek).


Csodálatos iskolapéldája a "házasságotok", hogy miért nem szabad pár hónap után házasságot kötni.


Válj el, kezdj terápiába (önismeret és párkapcsolat miatt is), mert teljesen egyértelmű, hogy önmagad sem becsülöd.

ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem hülyének néz de jogosan mert hülye vagy. Rajtad múlik, hogy okos leszel-e, vagy se. Azt jobb ha tudod, hogy ezt a bohóci cirkuszi előadást el fogja veled játszani még ezerszer is, hogy egyszer szeret, egyszer nem szeret míg nem akad más férfi aki miatt teljesen dobni fog téged.
ápr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt a rózsaszín köd. Voltak szürke hétköznapok, problémák, amelyek során már elműltak az érzései. Szerintem ennek a kapcsolatnak annyi, elhamarkodott volt ilyen rövid idő alatt házasodni.
ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem valaszolokkal. Sajnos saját példádból kellett megtanulnod, hogy nem szabad ilyen hamar házasságot kotni. Lehet Te kitartóbb vagy, de mindenképp jó megvárni azt a 2-3 évet szerintem is, hogy megtudd miről is szól a kapcsolatotok.

Nagyon sajnállak, de én is csak azt tudom mondani hogy engedd el és szerintem ne várj rá. Ha ő lemondott rólad, ne fuss utána. Megtetted szerintem a lépéseket hogy visszaszerezd, de bekell látni hogy hiába.

Koncentrálj saját magadra, gyászold el a házasságot, idővel jobb lesz.

ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Tehát önálló életre képtelen vagytok, de házasodni, azt megy... gratulálok.
ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!