Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex hiánya kb. hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex hiánya kb. hány éves korig szakítóok és mikor nem probléma már?

Figyelt kérdés

ápr. 24. 09:30
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
Amíg igényled.
ápr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg ameddig szükséged van rá, ha 60 évesen is kedved van rá akkor van.
ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A boldogság nem létezik ***** válasza:
11%
Soha nem probléma, csak primitív arcok között, akik megmaradtak ösztönlény szinten pl. legnagyobb hazai kisebbségünk, kocsmai alkoholisták, panelproli elemek.
ápr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
82%
#3 minden egészséges libidóval rendelkező embernek igénye van a szexre.
ápr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A boldogság nem létezik ***** válasza:
23%

4.


De nem csinál problémát, ha nincs. Nem alapszükséglet, mint az alvás, anyagcsere stb.

ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
84%
De, akinek igénye van a szexre, az csinál belőle problémát, ha a társának meg nincs és csak élnek egymás mellett. Nem alapszükséglet, de rögtön felette van eggyel a Maslow-piramisban.
ápr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a pár mindkét fele megkapja a vág,ai kielégülését akkor nincs "hiány"...


Fateromék pl 50felett nár egyáltalán nem vágytak szexre, tudom mert beszéltem velük róla... fater libidóját tönkretette az alkohol, anyámét pedig a menopauza... mégis boldogan leéltek egymással még 35évet...


Mi most válunk feleségemmel, mert az én libidómnak elég lett volna heti 3, az övének meg kellett egy másik f@sz is.

ápr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A boldogság nem létezik ***** válasza:
22%

6.


Annyit nem ér, hogy ezen így külön hőbörögjön bárki is. Ilyen erővel akármilyen szarságon lehetne vitatkozni meg szakítani.


Mondjuk ahogy elnézem a többség ténylegesen ezt is teszi. Ennek mi értelme?

ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
75%

Annyit nem ér...? Hogy ezen "külön" hőbörögjön? Szarság...?? Hanem min kell hőbörögni? Elsóztam a levest, nem vettem sört, vagy min?


Te amúgy aszexuális vagy, kedves 8-as?

ápr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A boldogság nem létezik ***** válasza:
25%

9.


Igen, vagy legalábbis majdnem az. Néha persze engem is utolér a dolog (általában Telihold idején), akkor érdemes is pár órásra elhúzni az önkielégítést, de az év maradék részében nem érdekel.


Semmin sem érdemes hőbörögni, minden olyan, amilyen. Általában szar, vagy semleges. Ha hőbörögsz jobb lesz? Nem. Annak van értelme, ha fenyegetéssel ráveszi valaki a másikat a gyakrabb szexre? Vagy akármire? Nem. Csak hazugságot szül, aztán a végén úgyis elkerülhetetlen a bukás.

ápr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!