Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy nélkülem utazik?

Figyelt kérdés
Párom két hétre utazik a barátaival nyaralni, egyikük szülinapját ünnepelni. Igaz, csak 3 hónapja vagyunk együtt, meg már mielőtt összejöttünk le volt foglalva, de engem zavar, hogy még csak fel sem merült, hogy én is menjek. Én biztos nem mennék nélküle, nem hagynám ki ekkora élményből.
ápr. 24. 11:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
65%
Kanbuli. Én sem viszem rá az asszonyt… csak elcsesznéd a hangulatot.
ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
87%
Normális.
ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 A kérdező kommentje:
Én vagyok a pasi, a barátnöm utazik :D
ápr. 24. 12:00
 4/89 anonim ***** válasza:
75%

Figyelj jól kérdező:


Ha nem akar téged vinni, vagy akar, de nem mert "szemtelenkedni" a havernak, nincs annyi pénze, hogy téged is "ellásson", te megcsak szóba se hoztad és ő azt hiszi, hogy nem akarsz részt venni, fel se ajánlottad, hogy fizeted a részed, nincs már hely, le lett foglalva akkor mit a lópikulát akarsz tőle?


Nincs nyelved? Nem gondolatolvasó a párod!


Néma gyerek szavát nem érti az ember.

ápr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
1%

Nem kell ezt ragozni. Te is tudod, hogy nem.És holt biztos hogy más nővel utazott.


Ennyi.. Én a helyedben mire hazaér-már ott sem lennék. Minden jót, a soha viszont nem látásra-és többet elérhetetlen lennék az ilyennek.

ápr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
99%

Nőként írom: "mielőtt összejöttünk, le volt foglalva". Foglalás, tehát nyilván nem vihet. De mért mondaná le miattad? Gondolom, fog közben jelentkezni. + hónapja vagytok csak együtt.

Bírd ki!

40/N

ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
85%

#6 vagyok.

a szitu ugyanaz, ha férfi vagy, ha nő.

ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
0%

*más nővel/pasival


ui: Legközelebb legalább annyira figyelj, hogy a minimális tisztelet feléd meg legyen, ha kapcsolatba kerülsz.

ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 BeefEater ***** válasza:
100%

Ha már azelőtt le volt foglalva ez teljesen normális. Most foglalni neked plusz egy helyet nagyon drága lenne, ha egyáltalán lehetséges. Vagy esetleg másik járattal kell menned és másik hotelben alszol és így egy csomó dologból kimaradsz. Ha csajbuli, akkor a barátjaikra semmi szükség egyébként sem.


Szerintem teljesen normális.

ápr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
0%
6 Egy foglalást le lehet oldani, átlehet rakatni, és át lehet iratni-a társadnak is.
ápr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!