Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ritka szexből adódó probléma....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritka szexből adódó probléma. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve tart ez az állapot, sokszor vitaztunk is már rajta, ami őt görcsössé teszi, nekem meg már önbizalmam sincs. Sok dolga van, sok a feszkó, de nekem is, ez nem mentség arra, hogy szinte havi 1-2 alkalommal szexelünk. Én vagyok a nő. Nem tudok már jó pofát se vágni a dolgokhoz, rendesen érzem, hogy frusztrált vagyok, ami kihat a mindennapokra is.
ápr. 25. 11:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mit mond, mi miatt stresszel?
ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Munka, egyetem, családi gondok.
ápr. 25. 11:58
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Stresszelhet nyugodtan. De akkor fel kéne keresni pszichológust neki és te neked is.
ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nekem miért?
ápr. 25. 12:01
 5/22 A boldogság nem létezik ***** válasza:
59%
És még mindig tartja magát a nézet, hogy "a férfiak szexmániások".
ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
16%
Potenciazavaros.
ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
22%

"Nem tudok már jó pofát se vágni a dolgokhoz, rendesen érzem, hogy frusztrált vagyok, ami kihat a mindennapokra is."


Nem hagytad el még, vagyis inkább szenvedsz. Rád fér hidd el.

ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
5# szerintem a szexmania nem itt kezdődik. Ebben a hónapban pl egyszer voltunk együtt. Ne mondd már, hogy ha valakinek minimum heti egyre lenne igénye, akkor az már szexmanias.
ápr. 25. 12:08
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érdemes lenne felkeresni egy pszichológust, nekem a túl sok stressz és szorongás vezetett a panikbetegsegemhez. Ő tud mondani olyan taktikákat, amikkel csökkentheti a stresszt, tanít egy olyan gondolkodás módot, ami segít abban, hogy ne vegye fel a munkahelyen ezeket a dolgokat. Ha nem akar rajta változtatni maga miatt, akkor miattad sem fog. Ha elzárkózik ettől, én kiadnam az útját. Egy szexuális igényekkel rendelkező embernek nem egészséges sem lelkileg sem testileg egy szexmentes kapcsolat.
ápr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Addig masztizhatsz.
ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!