Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Időszakosan rájön az, hogy ő épp szeretethiányos, és olyankor levakarhatatlan. Egyszerűen kikészít, folyamatosan rám van tapadva. Mármint ezt úgy kell elképzelni, hogy folyamatosan ölelget, bújik. Nagyon aranyos, de nekem kicsit sok, hogy ha mondjuk otthon kimegyek a konyhába vizet forralni a teához, akkor követ, és abba az öt percben is rám van tapadva, igazán megvárhatna a szobában is. Épp csak a mosdóba nem követ, de kettő perc távollét után közli, hogy hiányoztam neki.

Két éve élünk együtt egyébként. Az ilyen időszakokat leszámítva rendben van a kapcsolatunk, egyikünk se féltékeny, töltünk együtt időt egymással. Pszichológushoz nem akar menni, szerinte teljesen normális, hogy néha "kicsit" több szeretetet szeretne.


ápr. 25. 16:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
66%
2 éve együtt éltek, nem hidegült el tőled, és még mindíg utánad megy, hogy megöleljen. Szerintem ennek örülni kellene, mert ez már nem a tapadós ragacs korszak, szimplán szeret téged! Fogadd be a szeretet, nem rossz dolog hidd el 😉
ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
32%
Az időszakosan rájön a szeretethiány azt jelenti, hogy nem bízik benned mélyen legbelül, nem úgy viselkedsz vele ahogyan ő szeretné, vagy pl. összevesztek és nem akar elveszíteni szóval rád mászik, a hátsódban lóg. A kapcsolatod nem ér semmit. Ne viselj szemellenzőt és ha nem megy el szakemberhez te ott fogod hagyni mert nem fogod bírni ahogyan viselkedik.
ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
52%
Pedig ez normális....
ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
55%
És meddig tart ez az időszak?
ápr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
56%

Én egyetértek a kettessel, abnormális, hogy csak a konyhába mész ki és megy utánad, vagy már hiányol, jóformán csak a mellékhelyiségben van nyugtod.


Ha olyasmiről lenne szó, hogy nem két perc után mondogatná hanem este amikor végre találkoztok és hasonlók azzal semmi baj nincs, de hogy tudja azt, hogy neked zavaró a viselkedése és mégis csinálja egyáltalán nincs rendben. Túlságosan is rád van akaszkodva ha rá tör a figyeleméhség és nincs tekintettel rád.

Semmiképp sem egészséges párkapcsolatban éltek.

ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
46%
Ezért teljesen felesleges pszichológushoz küldened, teljesen ingyen elárulom, mit mond erre egy pszichológus, ugyanis én jártam terápiára, önismereti csoportba is és ott gyakran volt ez téma. A pszichológus erre azt mondta: teljesen normális emberi működés, hogy időnként sokkal jobban igényeljük a másik közelségét, az intimitást, máskor kevésbé. Ebből pedig az következik, hogy te nem működsz jól, neked kellene inkább pszichológushoz menned, ha egy teljesen normális párkapcsolati működésmód téged irritál.
ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk is van ez, de felváltva. Hol a párom jön utánam, hol én utána. Visszanézve az elmúlt hetünk, mindkettőnkre rájött kétszer-háromszor az intenzív vágy a másik iránt. Csak mi ezt viszonozzuk, ha a másiknak szeretetéhsége van, akkor megadjuk neki, amire vágyik. Ha nem így tennénk, mégis mi a csudáért akarnánk együtt lenni? Ha én valakit szeretek és ő kimondja, kimutatja, hogy mire van igénye, akkor igenis megadom neki (pláne ilyen apróságot, mint egy ölelés).
ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
69%

Tegyük fel egyikőjükkel sincs gond csak egyszerűen nem egyezik a szeretetnyelv. Vagy a kérdező kiszeretett belőle és még nem esett le neki.


Akkor is pszichológushoz küldenéd a kérdezőt hatos?


Nem normális hiába véded a barátnőt, hogy csak a konyhába megy ki és már hiányzik neki, rá van tapadva mint a ragasztó.


És hogy mégcsak nem is bánja, hogy a kérdezőnek ez nem tetszik még nagyobb a baj.

ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ez csak egy kamukérdés. Ilyen a világon nincs hogy két perc után valaki azt nyekeregne hogy hiááányoztááál. Az ilyentől vécére se lehetne menni enélkül a vinnyogás nélkül? Az első ilyennél lépnék le örökre. De mondom, nem hiszem hogy létezik ilyen.

N

ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
65%
Nos én szerintem se oké amit művel hiába jön rá időnként, ez napi szintre is kiterjedhet és még a lábad se fogod tudni anélkül, hogy ne sírna, hogy ne menj, vagy ne lenne féltékeny a jövőben. Én elhiszem, hogy igaz a kérdés. Unokatestvérem így járt az exével aki bezárta a házba, jól összeverte mert annyira féltékeny volt rá. Szerencsére el tudott tőle menni és fel is jelentette, ül a börtönben...
ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!