Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mi a kevésbé ciki? Lent leírom a sztorit, hosszú, de próbálom röviden...

Figyelt kérdés
Miközben készítettem az ebédet, beszéltem pár szót a párom hugával. Mondtam neki, hogy főzök, azért nem tudok most beszélgetni. Megkérdezte, hogy mit készítek és amikor megtudta, megkérdezte, hogy átjöhetnek-e a barátjával ebédre, mert az ő is nagyon szereti. Tudni kell, hogy általában nem főzök sokat, főleg frissensült féléből, most is csak két, nem túl nagyétkű főre való mennyiséget csináltam. Mondtam neki, hogy majd legközelebb készítek többet és akkor meghívjuk őket. Ezek után felhívta telefonon a huga a páromat, hogy hadd jöjjenek át, csak egy kis kóstolóra... Megfűzte a bátyját, át is jöttek végül, és azt lett a vége, hogy egyikünk sem lakott jól. Nagyon kínos volt, mert a barátja meg is jegyezte, hogy ő evett volna még. Mi a jó megoldás legközelebb, ha ilyesmi lenne?
ápr. 27. 19:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%
Hát lesz még problémád akkor a hugival, kérdező. Hosszú távon sokat fogtok veszekedni, ha nem húzod meg most a határokat.
ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#7 Annyira kínos volt a helyzet, hogy sajnos nem mondtam semmit rá, hogy ő evett volna még.
ápr. 27. 20:08
 13/23 A kérdező kommentje:
#11 Az ilyen ember létezik, hogy jó irányba megváltozik idővel, vagy ez már így marad később is vajon??
ápr. 27. 20:10
 14/23 anonim ***** válasza:
77%
#10 Na ez (is) volt a baj. Ha kell, legyél "gonosz sárkány", ha kiállsz magadért és a pasid ezen megsértődik, akkor nem vagy neki elég fontos. Ez nem korrekt veled szemben. Ha ezt nem érti megm mindig te fogod a rövidebbet húzni a hugival, meg egyéb családtagjaival szemben, aztán tűrsz, amíg bírsz. Ez így nem helyes!
ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
32%
Nem fog megváltozni valószínűleg. Ha téged ez az eset ennyire zavart, akkor a jövőben is ugyanúgy fog hasonló eset. Mindenképp keressetek rá közös megoldást aszerintem, ami mindenkinek megfelel.
ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha szeret, akkor meg lehet ezt beszélni vele, szerintem. Mondd el neki, hogy megértedm higy kedves neki a húga, de ez nagyon kellemetlen volt neked és több ilyen ne legyen.
ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%
Ha kostolora jottek akkor annyit is kaptak volna. Vagyis egy picit. A tobbit szepen ketfele osztom a parommal. Ha szovateszi akkor mondom h csak kostolot kertetek. Amugy meg ha mondom h nem eleg akkor az azt jelenti h nem eleg. Kar idenyafognia magat kajalni.
ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
35%
Párod hùga szellemi fogyatékos és még pofátlan is. Legközelebb mond meg neki, ha már ennyire erőszakos, hogy sajnos 2 főre főztél, de ha hoz ő is valami finomat, akkor zabálhat a sültedből.
ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
75%
Hogy lehet valaki ilyen éhenkórász kunyerálós szar.
ápr. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Arról tartok a jövőben a fejedre nőhet a sógornőd minden másféle szituban is, ha nem jelöltök ki határokat. Ma ott lesz a randi estéteken, a nyaralásotokon, róla fog szólni az esküvőtök, de ha majd valakit meg kell kérni, hogy bébiszittelje a gyereketeket, nem fog soha ráérni.
ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!