Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, mit gondoltok erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok erről a szituációrol? Minek van velem ha nem tetszem már neki?

Figyelt kérdés

2019 óta vagyunk együtt, bár ebből ágy jó év szünet volt. Ebből 2 éve házasok vagyunk.

157cm vagyok és anno 64kg ismert meg a férjem. Idővel persze híztam és 68-72kg között mozogtam.

Már 64 kg is csúsztatott hogy edzenem kellene, fontos az egészség és oda kellene magamra figyelnim én heti 3szor jártam zumbara szóval volt edzés de neki az nem volt megfelelő mert az nem súlyzós edzés volt.

(O jár konditerembe majdnem minden nap, de rajta sem látszik meg)

Az egeszsegemmel semmi probléma. Nincs magas vernyomas, se cukorbetegseg, semmi akut probléma.

2 éve volt egy vetelesem amit nehezen éltem meg és mihamarabb probalkozni szerettem volna. A férjem nem repesett az ötlettől, de bele ment mert én annyira akartam. (O meg várt volna pár évet)

A terhessegem nehéz volt de nagyjából probléma mentes. Az elején fogytam mert 16 hetet végig hanytam. A terhessegem végére csak annyit híztam amennyi a megengedett kg volt. Szülés után 1 hónappal már 77-76 kg voltam szóval a szülés előtti súlyomhoz képest 3-4kg maradt rajtam.

Már 1 hónappal szülés után is szekalt hogy figyelnem kellene magamra stb. 6 héttel szülés után újra vissza mentem zumbara heti 2szer. A baba nagyon hasfajos volt majd alvással szenvedtünk. Most 5 hónapos és nem sikerült fogynom mivel kimerült vagyok és azt eszem ami jól esik mivel kell az extra energia ráadásul szoptatok is.


A probléma az, hogy majdnem napi szinten megkapom hogy figyelnem kellene az egeszsegemre meg a sulyomra, és hogy nem tart vonzónak mert amióta megismerkedtunk én csak hizok. (Az egészségével semmi probléma így sem, és még mindig járok edzeni. Egyszerűen a fogyás most nem is jöhet szóba a kimerultsegtol meg a szoptatastol)

Többször osszevesztunk hogy minden férfit érdekel a kinézet és hogy ennyit megtehetnek érte főleg hogy ő miattam ment bele a gyerek dologba ezért gondolná hogy legalább ennyit megtehetek érte.

Többszöri vita által mondtam ha ennyire nem vagyok neki szimpi akkor miért marad velem? Ha nem tetszem neki keressen mást ami neki megfelelő.

Ebből jön hogy a gyerek miatt vagy hogy neki nem csak a kinézet számít stb. De mindig ebből van a vita. Már anyosommal és férjemmel is leultunk beszélgetni. A férjem úgy gondolta hogy majd még tud változtatni engem és azért bekult meg anno a sulyommal. Anyósom letolta, hogy ezt el kell engednie mert nem változtathat meg engem és nem akarja hogy emiatt legyen vége a házasságnak. (Gondolom az unoka miatt)


Már nagyon ott tartok hogy tényleg lelepek mert ezt nem bírom idegileg. De erre neki az a válasza hogy a gyerekkel ezt nem csinalhatjuk most már ez van és ha én nem vagyok hajlandó változni akkor neki kell a gondolkodását megveltoztatni (ezt ő mondta)

Én már ott tartok hogy nem érdekel és teljesen hidegen hagy. Nem értékeli a kapcsolatunkat se azt amit érte és a gyerekert teszek. Én vezetem a háztartást, főzök takarítok, gyereket nevelek és közben meg dgozok is (külföld és csak 3 hónap volt a szülés szabadsag)

Egy szó mint száz, ki vagyok merülve és semmi támogatást nem érzek felőle.


Az alábbiakban leirt alapján, ti mertetek volna így viselkedni a felesegetekkel? Én nem vezettem félre, sosem mondtam hogy már pedig le fogok fogyni stb. Persze a cél az volt hogy oda figyeljek és fogyjak valamennyit, de nekem nem ez volt az elsődleges cél és ezt ő is tudta.


Bocsi a hosszú leirasert.

31N és 34 F


ápr. 28. 12:55
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
82%

Nem mindegy? Már megszületett a kisbaba!!!


Mit ér el azzal a kérdező, hogy ő van áldozat hibáztatva?


Váljon el, ennyi.


Mint írtáttok 28&29 ez a házasság alapjából véve nem ér semmit, ergó fölösleges benne maradnia!!!

ápr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
87%

29, ne haragudj, de te miből indulsz ki? A saját történetedből? Csak mert itt világosan le volt írva, hogy már amikor 64 kilósan megismerte a kérdezőt, baszogatta a súlya miatt a férje. Nem volt semmi "nagyon jól felépítve", félreérthetetlenül jelezte az elégedetlenségét.

Én vékony vagyok, de nekem is volt olyan pasi, akinek nem tetszett, hogy egyhelyben üldögélős-olvasgatós típus vagyok, nem örökmozgó, akit bevonhat a saját hiperaktív, pörgős életmódjába. Szóval nem a külsőmmel, az alap alkatommal volt baja, csak a szabadidőm eltöltésének módjával. Próbált befolyásolni meg minden. Észnél voltam, kb. csak szexre "használtam", még az összeköltözéses felvetésére sem bólintottam rá. Nemhogy én erőltessem azt is, a házasságot is, meg a gyereket is, miközben ő "nem repes az ötlettől".

ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
Bocs, ez a 30-nak szólt.
ápr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
33%
30 vagyok, a sajátomból is igen. Meg az összes többi ember történetéből, aki házasságot köt, gyereket vállal, majd kuka az egész. 99%, ez a valóság. Járj nyitott szemmel, rájössz.
ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
72%

5 hónapos a gyerek? Nem fogsz fogyni, mert nem normális dolog. Szülés után nagyjából egy év kell mire minden rendeződik. Én 156 centi vagyok, 58 kilóval lettem terhes és 74-el mentem szülni. Utána 71 majdnem 72 kiló voltam. Az első egy évben nem tudtam fogyni, hiába figyeltem oda. Aztán egy év után már amikor a gyerek rohanni kezdett, én is többet mozogtam + odafigyeltem arra, hogy mit eszek, iszok, így viszont gyönyörűen visszafogytam. 22 hónapos lesz (közel 2 éves, mielőtt valaki beszól) és most fogytam vissza 58 kilóra, úgy, hogy egy éve fogyózom. Nem hagytam el magamat, nem vagyok lelakott anyuka, sőt, úgy gondolom, hogy amikor 12-14 kiló plusz volt rajtam, akkor is csinos voltam. Szép ruhákban, szép cipőkben, szép hajjal és sminkkel jöttem mentem. Attól, hogy valaki molettebb, nem lesz igénytelen. Ez is olyan izé közhely. Viszont én nem tetszettem magamnak és le akartam adni a súlyfelesleget, de a férjem soha nem szekált miatta.


Viszont abban igazuk van a többieknek, hiába megy a lepontozgatas, hogy a férjed a vetélés után nem akart gyereket, így nem is kellett volna újra próbálkozni. Vagy tudnod kellett volna, hogy oké, neked mindenáron kell a gyerek, akkor ha elhagy, elhagy téged. Az is igaz, hogy nem magaddal feküdtél le, tehát a férjed is kellett, de ő max a spermáját adta ebbe az egészbe. Nem akart apa lenni, kvázi ráerőszakoltad ezt a szerepet, holott ő neked jelezte, hogy nem akar gyermeket. Meg kb az eleje óta szekált, kritizált téged. Ilyenhez hozzá menned sem kellett volna, nemhogy szülni neki. Tényleg ő volt a legjobb parti az összes pasi közül? Vagy annyira szorított az idő 30 évesen, hogy mindenképpen muszáj volt neked szülni? Felvettétek a babavárót? Nekem eléggé úgy néz ki, hogy ez is hitel baba inkább.


Teljesen mindegy nekem mi a véleményem vagy másoknak. Egyet tehetsz. Ha nem bírod, akkor elválsz. Tényleg baromság volt szülnöd és hozzámenni egy ilyen majomhoz, de hát a gyerekkel már nem tudsz mit csinálni. Nem visszaváltható. Azt kell tenned ami neki a legjobb. Egyedülálló anya leszel. Ha nem is most, akkor pár éven belül a férjed fog elhagyni egy csinosabb fiatalabb pipikéért, mert az alapján amit leírtál, egyáltalán (szerintem soha) nem szeret téged.

ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
76%
Nyitott szemmel járok, tudom, milyen "jók" a kapcsolatok, családok. De ez pont nem az az eset, amikor nem volt előre látható, hogy bajok lesznek. Itt konkrétan eleve egyértelmű volt. Könyörgöm, még 1 év "szünet" is volt... Ennél jóval stabilabb alapokra építkezve, boldogan, közös akarattal és lelkesedéssel belemenve dolgokba is elszaródhat az egész, ez nem vitás. Csak azokban az esetekben van némi esély, hogy esetleg mégsem. Itt kereken 0 esély volt. Tényleg vannak olyan történetek, amiknél nem látható előre, mekkora bukta lesz, és vannak olyan férfiak, akik sokáig jól meg tudják játszani magukat, de itt nyilvánvaló volt minden.
ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

Azért mentem hozzá mert mindig bocsánatot kért és az elején jelezte hogy minden másban tökéletes vagyok neki és ezt neki kell magában elrendezni. Mert a súly nem anlegfontosabb számára.

De ez még többet jött fel szóban főleg házasság után.

O is akart gyereket, csak ő meg várt volna vele. Nem lett kieroszakolva , megbeszeltuk hogy akkor mikor kezdhetunk leghamarabb probalkozni és ő mondta ki. Arra nem volt felkeszulve hogy azonnal teherbe esek. Igen lehet hülye voltam hogy elhittem hogy ezen képes tovább lépni mert minden másban jó vagyok neki. De ezzel ő nem bír megbirkozni

ápr. 28. 14:30
 38/50 A kérdező kommentje:
És az hogy minek szültem szerencsétlen gyereket teljesen felesleges komment. Már itt van és imadom. Az apja is szereti.
ápr. 28. 14:31
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el!


Hazudott neked, egyáltalán nincs veled megelégedve.

ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
Nem hitel baba, külföldön élünk nincs semmi kedvezmény a gyerek után. És a szuneteltetes sem ez miatt volt. Tavkapcsolatba kerültünk munka miatt. Én szakítottam akkor.
ápr. 28. 14:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!