Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, ti mit szolnatok ehhez, ha ilyet mondana a felesegetek/parotok a 7 eves lanyotok elott?

Figyelt kérdés
Mikor vitatkoztunk, az edes pici lanyom, sajnos fultanuja volt, es kozbeszolt, hogy “De en szeretem apat!” Erre a kedves felesegem, “Persze, te vilag eletedben szeretni fogod, mert az apad. Meg a gyilkosokat is szeretik a gyereket, barmi rosszat is tesznek veluk…”

ápr. 29. 21:43
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
80%

Komolyan és két haldoklás között az orvos telefonszámát megtaláltad?

A feltűnő haldoklást orvos felkeresése nélkül én is irritálónak találom.

Amúgy meg el kéne válni, mert az ilyen kapcsolat senkinek nem jó.

ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
84%
Vajon miért az jutott az eszébe, hogy színészkedsz, hogy ne kelljen rendet rakni...
ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
80%
Most akkor ez covid vagy mi? Amúgy a 7 éves kislány más tud rendet rakni, felsöpörni, ha a szülők betegek. Nem versengeni kellene a szeretetéért hanem megoldani a helyzetet, a példából tanul a gyerek nem a szövegből. Amúgy jobbulást.
ápr. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
18%

És mit csináltál?

Bántalmazó vagy?

Függő vagy?

Bűncselekményt követtél el?

ápr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
46%

Itt szidjátok a csávót, meg gyabúsítgatjátok, de ha fordított eset lenne és ő lenne a nő, mindenki a pasit szidná, mint a bokrot, hogy mekkora paraszt... tanulság? Ha tököd van, csak te lehetsz a hibás...

Az viszont igaz, hogy a gyerek előtt nem lenne szabad vitázni, soha. Sok körülményt nem ismerünk, de ami egyértelmű, hogy a feleségedből vagy elmúlt, vagy hiányzik a feléd irányuló szeretet és empátia. Ha az én párom ennyire beteg lenne, fel sem engedném kelni, mindent megcsinálnék inkább, mert aggódnék érte. A te feleséged nem aggódik, hanem tele van keserűséggel, vagy ahogy az angolok mondják "full of shit". Hogy miért, ezt ti tudjátok, de a gyerekek lelki éhséget miatt így, vagy úgy, de még kell ezt az állandó feszült helyzetet szüntetni.

ápr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
*épsége
ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
71%
15, nem de ha mind a ketten betegek, akkor valószínűleg ugyanazt kapták el. És simán lehet h a nő is ugyanolyan szarul volt, csak épp nem adta elő a hattyú halálát.
ápr. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
77%
Pontosan, amit az utolsó is ír. Ha mindketten betegek vagytok, akkor semmi jogod magad előrébb helyezni, mert attól még az élet nem áll meg. A feleséged lehet, csak azért ingerült, mert egyébként ő is sz..rul van, csak ő nem teheti meg, hogy megálljon, mert attól még a teendőket valakinek el kell látnia, akkor is, ha a teremtés koronája épp a halálán van, és csak a gyakorira írogatnia van ereje, meg a feleségét szidnia, a többi dolog kapcsán ő nagyon rosszul van. Az édes pici lányodat ilyenkor ki látja el?
ápr. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
32%

Az exnejem is ilyeneket, meg ennél cifrábbakat vágott hozzám évekig a gyerek előtt, mielőtt beadtuk a válást. Sosem volt elég neki, amit csináltam, vagy egyáltalán ami voltam. Betelt a pohár és amikor benyögte, hogy elválik, örömmel vártam a közös megegyezésről szóló megállapodást.


Most olyan párom van, amilyenről mindig is álmodtam. A gyereket volt nehéz elengedni, de már egyre többet van nálam, miután az exem szült az új pasijának. (Olyat pasival állt össze, mint amilyet megérdemelt, szív is vele rendesen.)

ápr. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
11: Pont múlt héten jelent meg egy cikk, hogy létezik férfiak náthája és sokkal rosszabb lefolyású.
ápr. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!