Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem magam hanyagolva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam hanyagolva?

Figyelt kérdés
Párom utazik egy hétre nyaralni a barátaival. Oké, de telefonon sem beszélünk előtte. Igaz ma akart, de én munka miatt nem tudtam már így,este. Azt mondta akkor már sajnos nem tudunk beszélni előtte telefonon, mert holnap már együtt lesznek egyiküknél délutántól, másnap utaznak. Nem értem, attól még holnap este miért ne beszélhetnénk picit.
ápr. 29. 22:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
A gyakori kérdéseken ezt fordítva véltem mindig. Pont, hogy ha egy nő nyafogott hogy a barátja elment nem hívja stb akkor jöttek a bunkó kommentek, hogy kidobnálak, remélik megcsal mert elviselhetetlen lehetsz biztos. Ha meg fordítva akkor dobd ki azt a mocskos p*csát😃
ápr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Valószínűleg mindkettőnknek :D egyik félnek sem szabad mindent. Illetve ugyanannyit szabad. Csak olvasgatva itt pár kérdésre a választ, eléggé fura, hogy mennyire másképp ítélik meg egyesek, mikor a nő vagy a férfi tesz ezt azt egy kapcsolatban.
ápr. 29. 23:18
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Annyi, hogy a férfiak mindig a férfiakat védik. A nők meg hol így hol úgy.
ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Én biztos nem. Világ életemben azt vallottam, hogy ugyanannyit lehet egy kapcsolatban a férfinek meg a nőnek is
ápr. 29. 23:31
 15/26 anonim ***** válasza:
Kivételek szerencsére mindig vannak!!😃
ápr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
61%

Hát nekem ez nagyon furcsa, ha nő, ha férfi az illető.

Ha valakit szeretek, akkor azzal nyaralás, utazás alatt is beszélek, akár csak megkérdezni, hogy van, hogy telt a napja. Hogy egy hétig se kép, se hang ne legyen, na az gyanús. Pedig nem vagyok féltékeny típus, de ha én utazom el (nő vagyok) akkor is legalább pár percig felhívom a párom, de legalább megérkezés után, hogy minden rendben, megérkeztünk, és naponta is belejentkezem legalább egy üzenetben. Pláne mostanában amikor már :

- minden telefonon van Wifi és WhatsApp/ Messenger/Viber vagy bármilyen anyámkínja programról lehet totàl ingyen beszélni

- Európán belül már roaming sincs, tehát a hívások is működnek és ingyenesek


Szóval nem beszél veled, egy ok miatt: mert nem AKAR veled beszélni. Innentől kezdve magadnak kell levonni a következtetéseket, hogy mennyire vagy fontos a párodnak (szerintem max csak szórakozik veled) és hogy neked ez kell-e...

ápr. 30. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Azért fogunk beszélni, csak írásban. Bár telefonon a nyaralás alatt nem hiszem. Csak fura, hogy így kijelentette, hogy már nem tudunk beszélni, mikor ma még itthon lesznek, kicsit fura nekem, hogy 33 évesen ennyire barátnős még, hogy akkor ha a barátnőkkel van nem azt mondom hogy én megszűnök létezni, de nem ér rá velem telefonon beszélni lényegében.
ápr. 30. 04:50
 18/26 anonim ***** válasza:
36%
Hanyagolva? Azért, mert két napig nem beszéltek, mert hol neked, hol neki nem volt alkalmas? Vagy egy hétig nem veled akar hosszadalmasan picsogni (mások előtt) a telefonon, hanem élvezni a nyaralást, a programokat és a barátai társaságát? Anyám, borogass....legyél már kicsit kevésbé önző...
ápr. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

Nem igazán ismerünk minden részletet. Mióta vagytok együtt? Előtte is előfordult ilyen? Ismered a barátait? Megbízol benne? Elmondtad neki, hogy neked ez így nem jó?

Szerintem túlgondolod kicsit. Mi is járunk külön nyaralni a barátainkkal és előfordul, hogy nem beszélünk ez idő alatt minden nap telefonon. Persze megbízunk egymásban.

ápr. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Imádom ezt az oldalt. Most, hogy felfedtem én vagyok a pasi, mindjárt jönnek a kommentek, hogy normális ez így, hagyjam már élni :) lassan eéőkerülnek a nekem nem való nő, párkapcsolat emberkék is :D amúgy egész héten nem fogunk beszélni telefonon a nyaralás alatt, nem csak egy egy nap, de nem akarok ráakaszkodni, élvezze ki.
ápr. 30. 09:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!