Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos egy kapcsolatban a szabadság?

Figyelt kérdés
Úgy értem a párotok nélkül, barátokkal szervezett közös program, kirándulás, buli, nyaralás? Számotokra normális, hogy egy komoly kapcsolatban megmarad ez az énetek, hogy a barátokkal is szükségetek van ezekre úgy, hogy a párotok ne legyen ott? Ha igen miért? Feszélyezne, ha ott van a párotok, nem tudnátok úgy elengedni magatok?
ápr. 30. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Mendenképp kell ilyen.
ápr. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És elég egy nap, este? Vagy belefér egy hétvége is külön, vagy esetleg egy két hét is?
ápr. 30. 23:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem 1-1 nap elég szokott lenni időnként.
ápr. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én szabadon mozgom és azt csinálok amit akarok, ha ez változna, akkor a kapcsolatnak vége lenne.
máj. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

A legtöbb ember párkapcsolatban egy selyempincsi lesz és elhanyagolja a barátait. Ami a szomorú,soktól a párja kimondva,kimondatlanul el is várja.Aztán jönnek ide is a kérdések, hozzászólások,hogy nincs barátja...

Nagyon soknak azért nincs,mert sz.rik rá és akkor rántaná elő,ha lelki gondja van és kéne a lelki szemetes neki...

Nekem mind a három barátom akkor koccolt le,mikor párja lett, szépen ott csücsükélnek mellette és mikor felvetettem,hogy találkozzunk,kajáljunk és beszélgessünk, akkor kifogások vannak,vagy szinte engedélyt kér,vagy akkor akar találkozni - húsz percben - míg nem ér haza a párja.


Mikor volt párom,én nem így tettem,sőt még ápoltam beteget is.Nem ment a kapcsolat rovására.Egyébként pedig agyamra menne,ha mindig mindenhol a párommal kellett volna lennem.Borzasztó és kötődési problémás,ha ezt igényli valaki.



F

máj. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

5el egyetértek.

N 32

máj. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem fontos. Több napra is elmegyünk külön,ez kb évente 1-2 alkalom, 1-1 napra is, vagy pár órára rendszeresen, hetente többször.
máj. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Leclerc ***** válasza:
5. Ugyan nekem nincs Barátnőm. De én is azt vettem észre, hogy a barátságaim addig tartanak, amig az illetőnek nem lesz párja. Utána eltűnik mindenki.
máj. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem mennék el a párom nélkül nyaralni, ő sem nélkülem. De ez mindig a két embertől függ mi fér bele, mire van igény.
máj. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálunk sincs ebből probléma. Egyikünk sem vágyik arra, hogy a másik nélkül menjen valahova, pontosabban nem szervezünk így bizonyos dolgokat.

Nyaralás, kisebb utazás ketten, vagy baráti társasággal. Mindenki megtalálja ilyenkor a helyét, van, hogy ki erre, ki arra megy, aztán nap végén találkozunk.


Persze, ha csajos napot tartanak, akkor nem fogom a kezét, ahogy ő sem az enyém, ha a barátokkal, ismerősökkel szervezünk valami egy napos programot.

Ahol ennyi külön töltött idő gondot okoz, ott szerintem elég mély problémák vannak.


Az, hogy ki mennyire vágyik szabadságra egy kapcsolatban változó, viszont azt, hogy ki mennyire adja meg a másiknak ezt, tökéletesen megmutatja, hogy milyen bizalmi szinten van a kapcsolat.

máj. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!