Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna hogy a pártokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna hogy a pártoknak a régi kapcsolatai vagy csak szex partnerei ismerősök neki Facebookon és meg vannak a régi beszélgetések is amiket még előttetek beszélgettek intim képeket küldtek egymásnak?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar. Mondtam is már neki és nem törli ki őket. Azt mondja azok előttem voltak.

Rendben de ott van más melléről puncijáról a kép.


máj. 1. 17:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Televan az internet más mellével, puncijával és egyebével.

Nézegeti ezeket vissza napi szinten vagy csak nem törölte le?

máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom nézegeti e. Remélem nem.

Persze hogy van az interneten millió. De azokhoz nem volt köze nem dugta meg őket.

máj. 1. 17:30
 3/18 anonim ***** válasza:
45%

1 vagyok. Azt még hozzátenném, hogy az nem zavarna, hogy megvannak a beszélgetések, mert ha valami jogi xart akarnak alá kavarni, nem mindegy, hogy van-e bizonyítéka vagy nincs.

Hogy még mindig ismerősök, az meg nyilván nem tetszene.

máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
#2 azokra meg adott esetben hokizott vagy hokizik...
máj. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Ha viszonylag régóta nem beszél velük, akkor chaten jó hátul van a beszélgetés. Szerintem egyszerűen csak nem akarja visszakeresni a sok üzenet között, mert nem ér annyi energiabefektetést, mert úgyse nézi.

Ugyanez az ismerőslistával. Hulla mindegy, hogy úgy nem beszél xy-nal, hogy törli az ismerősök közül, vagy csak simán nem beszél vele. A lényeg az, hogy nem beszél vele, nem? Pláne, hogy olyannal is lehetséges az üzenetváltás, aki amúgy nincs rajta az ismerőslistán.

Nekem is van több száz ismerősöm fb-n. A nagyrészével nem beszélek. Mégse állok neki szelektálni, mert nem érdekel a dolog. Ha valaki alámtesz, és szellem tudok tenni azzal, hogy törlöm, akkor oké, törlöm, de ez azért elég ritka esetet fed le. Egyébként nem ér annyi energiabefektetést a dolog.

máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Lehet hogy ő ilyen. Az én párom soha nem törölt eddig senkit, csak nem beszél velük.

Nekem ez fura volt először, és zavart, mert én pont az ellenkezője vagyok. Minden ilyen embert töröltem. Ő meg nem ilyen, egyszerűen hidegen hagyja. Kérdezd meg tőled mi az oka, hogy nem törli őket, de szerintem nincs nagy jelentősége. Kb amit az utolsó írt..

máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%
Engem zavarna.
máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%
Engem zavarna, egyik volt kapcsolatombòl sem maradtak meg olyan beszélgetések, képek meg főleg nem.
máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy ez nem jelent jót. Azt jelenti, hogy tartja velük a kapcsolatot, es néha össze is futnak.

Ha szexualisan nem érdekli már a nő és a nőt sem a pasi, nincsenek egymás facebookján sem. Tapasztalat ez is! Ilyen az emberi természet, nem tart mély barátságokat érdek nélkül! Persze, hallottam mar en is ilyet “te nem tudod milyen a barátság” “ mit tudod te” “ mindenben a rosszat látod” “ nincs önbizalmad”

Mindezt AZÉRT, hogy kialakítsa neked azt a valoságot, ami az ő valósága, egy fikció és ne higyj annak amit látsz, ne bízz magadban, még te érezd magad szarul, hulyenek, inadekvátnak, es innentől már csak mész a depresszióba, szétesésbe.

Ezt akarod?

Bízz magadban es ha az amit látsz gyanús, akkor az. Ne várd meg, hogy ő fogalmazza meg neked a sajat valóságát, sci fijet.

Tapasztalatból mondom.

Különben amit az 5 ös ír, ha ritkán csettel velük, hatul van a beszelgetes, chat ablak, részben igaz, mert ha ráírok valakire ma, (egy hónap után) es utana kitörlöm amit írtam, es azt is amit ő írt, visszaugrik az ablak a régi beszélgetések közé. Ki lehet próbálni.

Mindenestre nem érdemes ezen vitázni, mert úgyse fogja abbahagyni, csak ügyesebb lesz, változtat taktikát, lesz 2 sim kártyája, letölti a whatsapot vagy telegramot mikor elmegy tőled munkaba, majd mikor visszamegy letörli az appot. Es minden nap újratelepíti/ törli.

Ezek szerint neki igenye van a háremére.

Es ők csak szexet akarnak tőle esetleg es rajtad röhögnek!

Vigyazz mert veszelyes vizeken vagy.

Ha meg a kedvedért tiszteletből sem törölte a régi beszelgteseket, akkor gondolhatod, hogy mi a helyzet.

Egy opció vagy.

Majd megmagyarazza az exenek h te kicsit feltekeny vagy meg kattos es muszaj jobban vigyazzanak, óvatosnak kell lenni

Ne szólj rá, legy erős es figyeld h meddig megy el a pofatlanságával.

Mert ha raszólsz, visszavesz es a hatad mögött csinal mindent es nem fogod tudni. Így legalabb tudod nagyjaból ki/ kik vannak a képben.

Úgyse fog a kedvedért változtatni!

Csak röhögteted magad !!!

máj. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Ezek nem előtted voltak, ezek melletted vannak, a nevük szexkapcsolat
máj. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!