Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halott ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

En ugy vagyok, ha valaki megbant valamivel akkor ragaszkodom a bocsanatkereshez vagy leglabb ahhoz, hogy hallgasson meg es mondja azt legközelebb jobban fog figyelni.

A baratom meg ehelyett ilyenkor elbol tamad, ilyenkor jut eszebe, hogy amugy ot is pont zavarja valami velem kapcsolatban. Es innen mindig veszekedesbe megyunk mar at, mert keptelen egy icipicit is engedni. Nem volt meg olyan, hogy azt mondja csak egyszeruen, hogy “rendben, elnezest” ilyen nem letezik nala. Azonnal megy a tamadas, sajnaltatas, hogy amugy en nem is torodom vele, o keves, vagy pont az a baja neki is velem stb stb stb. Erdekes, ha epp noncs semmi bajom akkor neki sincs. Amint barmi tortenik es megemlítem mar zuditja ram, hogy bezzeg en. Igy azt erzem soha nem foglakozik az en erzeseimmel. De o meg a forditottjat allitja, hogy en nem foglakozom az ovevel..

es kepes ezen veszekedni velem orakig, mindig valamit kontrazik.

Plusz Nekem ez annyira ferfiatlan viselkedes… keves tapasztatlaom van, eletmben 3 kapcsolatom volt ebbol is ketto tinikent. O amugy idosebb tolem 9 evvel.. megis ugy erzem boven eretlen agyilag, ha ilyeneken pataliazik.


Mit gondoltok ezzel mit lehet kezdeni? Hagyjam es keressek mast?


máj. 3. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Neked meddig tart ugyan úgy be látni??
máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Plusz Nekem ez annyira ferfiatlan viselkedes… keves tapasztatlaom van, eletmben 3 kapcsolatom volt ebbol is ketto tinikent. O amugy idosebb tolem 9 evvel.. megis ugy erzem boven eretlen agyilag, ha ilyeneken pataliazik."


Itt kezdődik a probléma.

máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét fél hibás, gyerekesek vagytok. Igen ennek a kapcsolatnak valószínű, hogy gatya.
máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!