Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elviselni ha valaki ki akar sajátítani magának?

Figyelt kérdés

A pasim folyamatosan hisztizik, ha nem megyek hozzá. Azzal jön, hogy nem akarok vele lenni, csak szórakozok. Hiába mondom el neki, hogy készülök a vizsgáimra, ő azt várja hogy nála készüljek. Annak meg nyilván nem lenne tanulás a vége, mert úgyse hagyna. És nem is tudok bárhol tanulni, nekem kell a nyugodt közeg, ahol egyedül vagyok. Ő pedig ezt nem érti meg.

Ha a barátaimmal vagyok, az is zavarja, mert akkor nem vele vagyok. Teljesen kiborít.

21N és 25F


máj. 11. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Hagyd a francba. Én hozzámentem ilyen emberhez, házasság után kezdte zavarni az is, hogy ha írok a tesómnak egy üzenetet, vagy kéthavonta egyszer megiszunk egy kávét. Mindezt úgy, hogy úgy szerveztem, hogy ő dolgozik.

Persze az nem volt gond, hogy ő minden reggel felhívja a két utcábal odébb élő szüleit.

A haverjai rám haragudtak, mert biztos nem engedem el velük egy sörre. Holott mehetett volna de nem, legyünk sziámi ikrek inkább.

Ha jót akarsz magadnak, ezt befejezed.

máj. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Erre csak egyetlen megnyugtató megoldás van. Ugye ezt te is tudod ?
máj. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Nincs rendszer.

Ezt ütemtervvel lehetne csak.


Pl szivecském hetfo reggel 6-12 ig tanulok du 16 kor megyek át


Vagy h-p most nem jó találkozunj szombaton es ereszd el a hajam lesz.


Konkretumokkal lehet csak egyeztetni ilyen esetekben. Mert a legsz.rabb ha semmi nem fix hanem képlékeny nincs meg a mikor se majd egyszer talán nemtudom van.



Amugy en siman tanultam a pasimmal segitett is benne ki is kerdezett össze is hozott cégekkel is a szakvizsgámhoz tanulmányomhoz is meg stb. Holott neki asszem érettségije szakmája van én tanultam csak fősulin, de nagyon ott volt a szeren:)


Néha meg csak elnézte ámulva ahogy tenulok es megszolalt a csendben hogy én izig vérig vagyok nő. Most is keresztben a lábam a karom csukló tartás is tiszta nőies, egyenes hát, és irtó szexi(mások tanulásnál pl elnyúlnak a kanapén vagy szétett lábak), én meg akkor szembesültem magammal hogy én meg tenyleg ugy ülök tanulásnál is mintha vmi fotózáson lennék🤣

És sokat éjszakázott is velem.


Veszekedéseknél meg zsarolt azzal hogy nem adja vissza a jegyzeteimet. Irtó dúhös volt. És aljas. Én meg ráhagytam hogy akkor ne add vissza b+.

És saját magátol belátta hogy de jön keres hív visszaváltott abba, hogy de visszaadja. Mert ő is látta milyen iszonyat munka van benne mivel velem együtt izzaft mindig:)

Azért is hihetetlen az egész mert az a pasim nem is tanult de még drogozott is mégis beleadott úgy apait anyait az egészbe, hogy én mégcsak nem is kértem erre soha.


Aztán mikor kínkeservesen sikerult a vizsga ő már várt rám felkapott pörgetett a levegőben.


A diplomám is eljott velem átvenni:) és vele élhettem meg azt a pillanatot hogy 4 év kínkeserves vergődés kemény munka után megkaptam.(amugy a fősulit 80 an kezdtük és abbol csak 40 nek lett meg a végén a diplomája. A többi kihullott. Vagy idegileg nem bírta)

máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért vagy rászorulva erre a helyzetre. Nagyon sajnálom, hogy el kell viselned. Nem tudom... biztos nem tudsz megszabadulni tőle?


Amúgy nyilván elviselni úgy lehet az ilyet, mi t arossz kaját... megpróbálod visszatartani a hányongert.


Én úgy vagyok vele, hogy inkább éhenhalok, vagy megfagyok a híd alatt, de ilyen helyzeteket én nem tudok eltűrni. Bármennyire rossz, én megpróbálnék kiszabadulni egy ilyen kapcsolatból, ami ennyire rosszul esik. Akkor is, ha rosszabb lesz nélküle.

máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!