Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ábrándul ki belőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ábrándul ki belőlem minden ferfi?

Figyelt kérdés

Alapból nem vagyok kelendő de a maradék aki kapcsolódott velem valaha nagyon hamar kB 7-8 hónap alatt ki is abrandult. Nekem ez azért esik rosszul mert nagyon sokféle ember van mégis mindenkinek van ferje/felesege legalabb 1 tartós kapcsolata az eleteben, olyanoknak is akik elviselhetetlen emberek parancsolagtosak vagy prűdek, szóval mindenki talál élete során legalabb1 többé és kapcsolatot nekem meg fel év alatt kiábrándult belőlem. 30 elmúltam

Kérlek a kérdésre válaszoljatok nem azért írtam ki mert párt szeretnék csak az okát mert így hogy nem tudom eléggé zavaro



máj. 11. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk? Ennyiből?
máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha nem ismerunk, akkor hogy tudnánk hasznos választ adni ?


Semmit nem irtal magadrol a korodon kivul, ami meg nem sokat szamit.

máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Általanos válaszokra lennék kivancsi
máj. 11. 14:46
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Azért mert eddig rossz emberekkel hozott ossze a sors. Ez nem kelendoseg kerese. Te is talalsz majd olyat aki elfogad es szeretni fog csak turelmesnek kell lenned
máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Mondok parat akkor. Eloszor is 7-8 honap az semmi. Valoszinu mar az elejen tudjak, hogy nem akarnak toled semmit, de nincs mas ugyhogy lognak veled.


Az erzelmeket konnyen megjatsza mindenki, ugyhogy nem is biztos hogy kiabrandulnak egyszeruen csak elfaradnak a hazugsagba. Vagy talalnak kozbe mast.


Lehet, hogy 8 honap utan kiderul rolad olyan dolog amitol undorodnak vagy 8 honap utan elengeded magadat es akkor ismernek meg igazan, ami pedig nem tetszik nekik.


Most igy elsore ennyi, nagy vonalakban.

máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Általanos válaszokra lennék kivancsi"


Akkor találj ki ilyen általános válaszokat saját magadnak, és ne másoktól várd, hogy nulla érdemleges infó alapján tippelgessenek, mert ez az elvárás simán bunkóság.

máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Miert lenne bunkosag ? Otletelesnek hivjak. De erre meg a chat gpt is jo , nem kellunk ide mi :D
máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Általánosan ok lehet: rossz öltözet, nem foglalkozik valaki önmagával testileg-lelkileg, önző, erőszakos/mulya, érdektelen, túl okos/buta, szép/csúnya, önző, túlságosan jószívű...
máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha folyamatosan ilyen pasikba "botlasz", el kell gondolkodni rajta, hogy vajon direkt szabotálod e magad. Vajon valamiért olyan pasikat tartasz vonzónak, olyanokkal kezdesz kapcsolatba, akiknek amúgy kötődési problémájuk van? Egyébként neked nincs?

Tehát úgymond nem tudatosan, de olyan embereket engedsz be az életedbe, akik a saját életükben nem tartanak ott, hogy elköteleződjenek, ezért egyenesen következik, hogy hamarosan szét fogtok válni. Lehet realizálnod kellene, hogy másfajta férfiakkal próbálkozz.

Amúgy lehet unalmas vagy szociálisan, nem érdekes veled beszélgetni, nem érdekel téged semmi, nem vagy jó a szexben, vagy agresszív vagy, vagy nem tudsz beszélni az érzéseidről.


Amúgy meg akik szakítanak veled ők mégis mit mondanak?? Mondjuk ha nem tudod az okát, akkor valszeg az egy probléma lesz, hogy senkivel nem voltatok képesek kommunikálni...

máj. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lehet általános választ adni, mert mindenki más.

De ha ez magnyugtat sokan vannak hasonló cipőben, hogy nem találják a társukat. Nem egyedi eset.

máj. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!