Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek abban az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek abban az esetben ha a párotok minimum 5-6 évre elmenne külföldre?

Figyelt kérdés

Több éve együtt vagyunk és most nagyon gondolkozik azon hogy külföldre menjen dolgozni...itthon is van lehetősége a saját szakmájában elhelyezkedni, elég jól meg is fizetik, mégis el akar menni. A probléma az, hogy az én munkám csak itthon végezhető, nem tudnék vele tartani és soknak érzem ezt az 5-6 évet, pláne úgy, hogy én már házasságot, gyereket szeretnék mivel korban is ott vagyunk már...

25L



máj. 12. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vele mennék vagy szakítanék, nincs több opció
máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
5-6 év távkapcsolat semmiképp nem lenne opció számomra, az rengeteg. Ha ő mindenképp menni akar, te meg nem, akkor inkább szakítanék a helyedben.
máj. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, mennyire kitartó a kapcsolatotok, jó teszt ez. 5-6 év nem sok, sokan élnek külön ennyit. És a gyerekkel sem késel el még kicsivel 30 felett.
máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az nem semmi, hogy csak így "elhagyna". Igazábol itt a másik döntött hogy neki jó a távkapcs is, meg az alkalmi velem. Én nem mennék bele akkor se ha kitudnék vele menni.


Akinek elég belőlem a tavkapcsolat is azzal minek mennék külföldre is? Minek erőltessem én hogy több lehessen köztünk ha a másiknak teljesen jó az alkalmizás is?

máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért ez a külföldi munka nem olyan ám, ahogy sokan képzelik. A legaljáról kezded és eleve 5 év, mire eljutsz arra a szintre, ahol Magyarországon voltál. Ezt tapasztalatból mondom. Ha meg már bele fektetsz öt évet, nem éri meg vissza menni, hogy aztán Magyarországon kezd újra az egészet. Akkor menjen, ha ott is marad vagy ne is menjen. De ha jól keres akkor én eleve nem is mennék, üdv Skóciából! 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿
máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az túl sok. Nem kapcsolat.


Vagy vele vagy nélküle.

máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudok elmenni vele, akkor szakítás. De mi értelme elmenni 5-6 évre? Ha már lelépek, tuti nem jönnék vissza.
máj. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hadd menjen de akkor ennek a kapcsolatnak részemről vége. Az egy dolog hogy te családot tervezel de ő nem.
máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"A legaljáról kezded és eleve 5 év, mire eljutsz arra a szintre, ahol Magyarországon voltál."


Ez azért nem minden szakmára igaz. A férjem programozóként egy picit lejjebbről kezdte, de fél év volt míg bizonyított a cégnél, és máris magasabb pozícióba került.


Egyébként mi is úgy jöttünk ki, hogy az én diplomámat itt nem fogadták el, de én munka mellett szereztem helyi végzettséget is, úgyhogy most már újra sínen vagyok. Mondjuk nálunk távkapcsolat eleve fel sem merült.

máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem szakítanék, de azt mondanám neki, nekem tudnom kell, hogy mennyire gondolja komolynak a kapcsolatunkat. Ha komolynak gondolja, akkor jegyezzen el.
máj. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!