Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom ,ami az elején még tökéletes volt de a sok veszekedés úgy érzem megölte. Egy ideje tudom,hogy el kellene engedni. Őszinte vagyok a páromhoz,elmondtam neki hogy érzek ,de ilyenkor annyira a lelkemre hat,hogy egyszerűen nem megy ,nagyon hibáztolom magam ezért,mert tudom hogy sok mindenbe igaza van. Próbáltuk megbeszélni a dolgokat,de nem sok sikerrel a végén mindig ugyanaz történik. Mindig adok egy újabb esélyt magunknak de olyan mintha egy ördögi körbe lennék ami nem tud véget érni. Ő ilyenkor jön és mintha átmosná az agyam,olyan gyengéd,és érzelmes embert látok mintha nem is e földi lenne. Ebben pillanatban elfelejtek minden rosszat,és úgy érzem van remény. De aztán másnap amikor nincs velem megint máshogy érzek. Ennyire gyenge lennék,vagy csak manipulálni próbál?
máj. 13. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem megy, akkor nincs miről beszélni, főleg ha kiölt belőled minden érzést.

Ha eltörsz egy vázát, hiába ragasztod meg, már nem lesz olyan mint előtte volt.

máj. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akár nő vagy, akár férfi (nem derül ki egyértelműen a leírásból) kellenek a határok. A másik ne tehessen meg veled akármit! Te értékes személy vagy, és a másik nem manipulálhat, ugráltathat önző módon a kedvére.

Nem baj ha ezt nem tudod most azonnal kipréselni magadból, de tréningezd magad erre. Megérdemled hogy tiszteletet kapj a másiktól, de ehhez te is tiszteld magad annyira, és az önértékelésed is hozd vissza a normális szintre, hogy veled ezt nem lehet megtenni. Ha ő nem lesz, akkor majd lesz egy másik normális társad. De veled ne lehessen akármit megtenni.


A gyengédséggel azért tud megpuhítani, mert érzi hogy erre vágysz is, és ilyenkor ezt beveti. Ez a része a manipuláció. De ezt meg kellene kapnod alapból is, a tisztelettel és elfogadással együtt. Abban pedig benne van az, hogy te is számítasz ebben a kapcsolatban, és az önálló véleményed komoly tényező, nem pedig mellékes.

máj. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!