Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben se lehet megbocs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben se lehet megbocsájtani 1 pofont?

Figyelt kérdés

Nem bírja az alkoholt! Néhány pohár után azt se tudta hol áll a saját feje. 1 órán keresztül könyörögtem neki hogy mennyien pihenni. De ő nem ő el akart indulni haza, a gond az hogy nála volt a buli. A másik gond hogy majdnem le esett az erkélyről. Mondtam neki hogy mennyien pihenjen egy kicsit én haza küldöm a barátnőit erre meg lökött hogy ő jól érzi magát és akkor esett le majdnem a 7 emeletről akkor vissza húztam és kapott egy pofont. Erre ki nevetett a barátnői segítettek le fektetni. Ma azt mondta hogy neki gondolkodnia kell mert én túl agresszív vagyok.

Józanul egy kis tündér a világ legnagyobb nője, 4 éve ismerem 1 éve vagyunk együtt.


máj. 13. 18:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Neked kellene gondolkodni, ha ennyire elengedi magat akkor nem tudnek megbizni benne, mint baratja. Gondolom szereted es nem akarod elhagyni, de ő lesz az aki megbant teged, nem forditva
máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
65%
Ha tényleg majdnem kiesett, mert annyit ivott, akkor lehet én is felpofoztam volna, hogy mi a sz*rt csinál már? Nem hiszem, hogy itt te lennél a gond, bár a teljes kontextust nem ismerem.
máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
58%

Melyik lakás az, aminek olyan alacsonyak az ablakai/nincs korlátja az erkélyen, hogy csak úgy le lehet potyogni a hetedikről?

Sááááántíííít a sztori.

Ami a pofont illeti, nincs olyan helyzet, mikor oké lenne szerintem. Nekem nem férne bele, hacsak nem én ütöttem előbb (soha nem történt ilyen, a hangomat nem emelem fel, de legyen az elmélet kedvéért), bár ott is csak a fairplay jegyében gondolom jogosnak, ugyanúgy szakítanék.

máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
20%
Vissza kézből kaptál volna tőlem 3mat is te patkány plusz rádküldöm a barátnőimet is.
máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
47%
4, igen az is fura a történetben, hogy ezt a barinők tapsolva végignézik.
máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
48%
Tehat egy magatehetetlen, o tudatlan emberrel szemben az vilt az egyetlen eszkozodz hogy istenes pofonnal jozanitod ki? Az segit a reszegsegen? Receptre felirjak? Az allat resz stimmel.
máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%

A szituációt nem láttuk, így nagyon nehéz elképzelve okosnak lenni.

Viszont, ha valaki eszméletlenre issza magát és egy idiótaként viselkedik, inkább neki kellene szégyellnie magát másnap elsősorban.

máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

#1 így van szeretem és nem hagynám őt el.

#3 van korlát de nem 2 méteres.

#5 nem egy szóval sem mondtam hogy tapsikolva néztek végig persze az egyik ki osztott meg a másik 2 próbálta őt be vinni a szobába.

máj. 13. 19:19
 9/30 anonim ***** válasza:
39%

8, oké és széken állt, vagy égimeszelő? Csak mert a korlát jellemzően épp az átesést hivatott megakadályozni, tehát nem térd magasságba rakják.

Csak arra utalok, hogy a vélt hőstett nem ellensúlyozza a pofont. Még akkor se ellensúlyozná, ha valóban veszélyes volt a helyzet.

máj. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%
Ha leesik nagyobb pofont kapott volna a betontól.
máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!