Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehet még érni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet még érni, hogy ne legyen ennyire féltékeny? 25/N

Figyelt kérdés
Még csak 1 hónapja vagyunk együtt barátommal, de már most akadtak vele nehézségek. Említettem neki, hogy nekem csak fiúbarátaim vannak (van 1-2 lány is, de velük annyira nem szoktam beszélgetni) és láttam rajta, hogy ezen felhúzta magát. Valamelyik nap instán beszélgettem az egyik fiúbarátommal, mire barátom kérdezi, hogy róla beszélünk-e, mire mondom, hogy nem. Majd kiderült, hogy belenézett a mobilomba és megnézte a beszélgetéseimet, majd bocsánatot kért, hogy nem bízott bennem. Amikor meg el akarok menni valamelyikükkel valahova, mindig ő is velem akar jönni. Illetve végignézte, kik lájkolják a képeimet és kérdezgette, hogy ez meg az a srác tetszik-e, mire mondom, hogy velük csak barátok vagyunk. Majd mondta, hogy biztos lefeküdtem már valamelyikükkel, mire mondom, hogy miért számít, ha nem velük kapcsolatban, hanem vele.. Amikor meg gyerekesnek hívtam a viselkedését és tudattam vele, hogy zavar, ha ezt csinálja, akkor még neki áll feljebb és konkrétan kijelentette, hogy a biztonság kedvéért bekövetett pár embert a barátaim közül. Mindig bocsánatot szokott kérni, ha ilyen, de utána ugyanúgy folytatja..
máj. 13. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni, ez tapasztalat. Sőt, az én exem akkor kezdett el ilyen mocskosul féltékenykedni, amikor neki lett titokban nője....
máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki.
máj. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Ezt a nők sokszor nem akarják elhinni, de olyan, hogy férfi-nő barátság nem létezik.

Férfi oldalról biztosan nem.

Ilyenkor általában kivárnak, hogy hátha egyszer valami változik a részedről és akkor ők ott lesznek ha kell.


A párod viselkedése egyébként elfogadhatatlan.

Ha nem bízik meg benned akkor nem kellene, hogy veled legyen.

Ezzel mindkettőtök mindennapjait mérgezitek.

máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

#3 lehetséges, de csak abban az esetben, ha szó szerint nem tudnának egymásra fanyalodni, annyira nem egymás esetei. Ha kicsit is, mondjuk csak a szeme tetszik a másiknak, már nem működhet barátság.


Egyébként írom ezt úgy, hogy a legjobb barátom évek óta a tinikori exem, de egyszerűen megbeszéltük, hogy nincs köztünk semmi, mi így jobban működünk, mint anno kapcsolatban.

máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem a parod jobbat erdemel. Ha nem birsz magaddal és folyton aggodnia kell, akkor inkabb szakits aztan menjen vegig rajtad az a sok fiu "barat"... nevetseges .


Hányan probaltak mar bemeselni nekem ezt a ferfi no baratsagot. Van kepetek a szemunkbe hazudni teljes meggyőződéssel, aztan amikor ferfikent tartjuk magunkat hozza, akkor meg az lesz a vege, hogy besertodtok.


Igazabol a szemebe hazudsz es hulyenek nezed a baratodat vele, hogy ezt megprobalod beadni neki. Arrol nem beszelve, hogy ha a helyedbe lennek es azt latom hogy a baratnomet zavarja hogy mas nokkel beszelek, akkor visszaveszek es ha a baratom akkor meg fogja erteni.


Nekem nagyon gaz amit csinalsz. Mint aki szexkapcsolatban van csak. En se biznek benned

máj. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, aki egyszer belenéz a telefonomba, annak fel is út le is út. Hogy nem nézed magad ennyibe sem? Olyan rondának tartod magad, hogy úgy érzed, nem találnál helyette mást?
máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

"Ezt a nők sokszor nem akarják elhinni, de olyan, hogy férfi-nő barátság nem létezik.


Férfi oldalról biztosan nem."


Az hogy téged meg a haverjaid (ha vannak) a fsztk irányít még nem minden férfi ilyen!


Az mondjuk hogy az exed e valamelyik sztm számít.

De nem fog az ilyen változni.

Lájkokat mezegetni...vicc😄.

máj. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez csak rosszabb lesz. Önbizalom hiányos, kontrollmániás. Nehogymár te törd magad azért, hogy neki jobb legyen. Ha hagyod átszervezni az életedet kis lépésekben, egyszercsak azon kapod magad, hogy az egészet átforgatta és már közöd sincs a régi életedhez. Aztán azt is elhiteti veled, hogy ez oké, egy kapcsolat így van rendben. NEM! Gyors tipli!
máj. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!