Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A megszokás egy rossz dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megszokás egy rossz dolog egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a barátommal megszoktuk egymást. Úgy érzem a barátom kevesebbet tesz a kapcsolatért, mint eleinte. Úgy érzem számára a hobbija fontosabb, mint én, emiatt volt már, hogy nem is találkoztunk. Nem is érdekli, hogy mit akarok, ha ő kitalál valamit, annak úgy is kell lennie, én ne szóljak semmit. Sokszor még csak azt sem kérdezi meg hogy hogy vagyok, mi történt velem. Unottan a telefont nyomja mellettem randi idő alatt is, és akkor is valamikor, amikor valahova megyünk, pl. étterem, büfé stb.
máj. 13. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Szeritem meg te vagy túlságosan ilyen...bolha. Hagyd, hogy elfoglalja magát, te meg bevett női módszerrel csald meg, szakítani úgysem bírsz, tipikus gyenge nő lehetsz.
máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Egyetertek az elsővel . Már a csapból is az ilyen önsajnalkozó gerinctelen nők folynak. Semmi baj a paroddal és siman lehetne dolgozni a kapcsolaton de inkabb sirankoztok es elkezdtek kifele nezeget, aztan megcsaljatok, mert szakitani nem birtok MÉG AZELŐTT, HOGY K**RA ELKEZDTEK ISMERKEDNI , a srác tonkremegy, te meg eled boldogan az eletedet az uj paroddal, aztan kezdodik elorol.


Undoritoak vagytok. A kedvemert tedd meg, hogy szakitasz vele még azelott, hogy massal ismerkedsz es akkor fele annyi mentalis gondja lesz szakitas utan. Köszi

máj. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Wow, valakik túl szomcsi fanficeket olvastak az incel fórumon. Minden oké, malackák?
máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
1 2 🤣🤣Ütődöttek...
máj. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már elnézést, de ide csak ilyen idióták tudnak választ írni? De ti tisztességesek vagytok már, hogy a nőket lejárjátok.
máj. 13. 23:22
 6/9 anonim ***** válasza:

A megszokás akkor rossz, ha rosszul érzed magad a megszokástól. Nyilván te rosszul vagy a ti megszokásaitoktól, ez a kérdésből is látszik, tehát nálatok ez rossz.


Nálunk is elég sok megszokás van a párommal, de nálunk ez nem rossz, hanem kifejezetten jó.

máj. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Általános jelenség, mindig ez történik, azaz rossz.
máj. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem megszokásnak tűnik, hanem a határok feszegetése. Ha képes egy étteremben is telefont nyomkodni, felállnék, és otthagynám.
máj. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem megszokás, a párod egyszerűen egy paraszt. A kérdés, hogy mit keresel még mellette.
máj. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!