Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy hogy ne bízzak meg benne ?

Figyelt kérdés
A barátommal már több mint egy éve eggyütt vagyunk de legbelül úgy érzem nembszabad benne megbíznom teljesen. Szeret engem és énis őt de bent egy hang azt súgja hogy ő nem az akinek mutatja magát. Soha nem voltam még így senkivel akivel így éreztem volna . Nagy okot nem adott a bizalmatlanságra. Néha kissé önző viselkedése van lehet ezért lehet ez az érzés?
máj. 14. 08:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Így hogyan tudnál boldog lenni vele?
máj. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sehogy sajnos így nem fogok tudni lehet külön kellenne folytatnunk 😐
máj. 14. 09:04
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben így önmagában konkrét példák nélkül elég nehéz tanácsot adni, mért is van benned bizalmatlanság, bár sokszor a megérzéseknek van oka és alapja, hacsak nem a múltbéli sérelmeid miatt kombinálsz.
máj. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
máj. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 bolognai a kedvencem ***** válasza:

A legnagyobb baj, hogy ezzel érvényét veszti az egész párkapcsolatotok értelme. Ha nincs meg a bizalom akkor teljesen felesleges együtt lenni vagy húzni a másik idejét..


Próbáltad már átbeszélni vele ezt?

máj. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért érzel így, mert nincs köztetek szoros kapcsolat, nem beszélgettek mélyebben komoly témákról, ami miatt alig ismered a barátod.


Azt javaslom, hogy ne csak szexeltek és teljenek a szürke hétköznapok, hanem ismerd meg! Kérdezd meg a véleményét komoly témákról, mi a terve a jövőben, kivel és hol képzeli el, miben szeretne változni, tanulni, stb. Szerintem ha jobban megismered, nem lesznek agályaid, avagy éppen ellenkezőleg, lesz okod rá.

máj. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen van az az érzésed. Az ember érzi, hogy valami nincs rendben, rendszerint kédőbb fény derül rá, hogy jól érezte. Mivel írtad, hogy masnal nem volt ilyen, ezert azt gondolom, h a hiba nem benned van.
máj. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Felnőttek vagyunk mindketten. Szoros mély kapcsolatban. Velem aránylag szépen bánik csak az zavar ahogy néha másokkal. Leszól mindenkit az utcán aki szerinte nem úgy viselkedik ahogy kellenne. Vezetéskor ha kicsit ügyetlenkedik valaki már dudálgat hangosan odakiabál rájuk csak hogy ő aztán "na majd megmutassa". Szóva teszi mások öltözetét is. Valaki ha jobban tud nála valamit akkor már eljezd őrjöngeni. Ezért gondolom hogy önző . Talán ezért félek benne bízni hogy velem később hogy fog bánni ha elmúlik a rózsaszín köd
máj. 14. 10:20
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

8: Látod, mégis van oka, hogy így érzel. :)


Ez nem önzőség, hanem a barátod bunkó, veled ugyanígy fog viselkedni pár év múlva.

máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%

#8


Nem önző, hanem egy idegbeteg egoista aki azt hiszi körülötte forog a világ..


Megértem, hogy kételyeid vannak.

máj. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!