Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem költöm rá a fizetésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem költöm rá a fizetésem felét akkor gonosz vagyok. Szakítsak?

Figyelt kérdés

diákmunkázok havonta 180-250 között keresek össze, suli mellett. Ő nem diákmunkázik neki csak ösztöndíja van valamennyi. Ha a fizetésem legalabb felét nem küldöm rá vagy ha egyáltalán nem költök rá mert veszek magamnak valami nagyobb dolgot akkor önző és gonosznak vagyok elmondva.

Nem azért diákmunkázok és szakadok meg hogy őt istápoljam, akkor is ha a párom, főleg hogy én vagyok a lány és fiatalabb is nála. Könnyen beszél úgy hogy ő nem diákmunkázik és nem is fog


máj. 14. 09:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, igen. Magad miatt. Majd később a fizudat is elvárná, mert ő dolgozni sem szeretne majd?
máj. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

"Ő nem diákmunkázik"


Ki az az ő?


Ha releváns választ akarsz, ne rébuszokban fogalmazz.

máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ő a párom de ezt le is írtam 😂
máj. 14. 09:50
 4/14 anonim ***** válasza:
7%

Tudod mikor költenék egy nőre havi 1,3 millió forintot?

Elárulóm soha

máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%

És hány évesek vagytok?

Ha még tanulsz, inkább a tini párkapcsolatokban lenne a kérdés helye.

A párod tanul vagy dolgozik?

Együtt laktok vagy külön? Ha együtt, kinek a tulajdonában, ha bérlitek, ki fizeti a bérleti díjat?


Ezt mind tudni kéne, hogy állást lehessen foglalni.

máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts. Önző élősködő.


(Mellékesen jegyzem meg, ezért írom minden "mennyi fizuval lehet nőm" kérdés alá, hogy önmagát legyen képes ellátni, ne nekem kelljen magamon kívül még egy másik személyt eltartanom. Ez a minimum.)

máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Lány is vagy, fiatalabb is, és a diákmunkád által szerzett zsebpénzeden élősködne.

Már ott nem tiszta sor a dolog, hogy te rád költöd a fizetésed felét! Legyen már tartásod!

máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül se költs rá. Menjen ő is diákmunkázni.

Honnan jönnek egyre többen ezek az élősködő pasik?

máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem hogyan tudod komolyan venni a barátod, aki a diákmunkád után kapott pénzt el akarja felezni a semmire, megszabja mire költsd a saját fizetésed.


Esetleg tartozol neki valami miatt? Miért kellene bármit adnod belőle azon kívül, hogy "gonosz vagy"?

máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van tapasztalatom hasonló pasival. Gimis voltam, édesapám elhunyt.


Eladtuk az autót, mivel feleslegessé vált, és szétosztottuk az árát. Én kaptam belőle 200.000-et.


Még verte is a seggét a földhöz, idézem: "pénzes a nőm", amit akkor még úgy-ahogy csak egy szar viccnek fogtam fel. Nem tartottam viccesnek, de egye fene, nekem is vannak rossz poénjaim.


Nem mentem diákmunkára (egyéni problémák miatt), viszont kaptam árvaságit, ami havi 20.000 forint volt. Ez BKV bérletre ment el, sulis menzára (most tartunk a felénél), és reggeli-alapanyagokra. A maradék párezerből tudtam venni apróságokat.


Nem volt titok, tudta hogy ennyi az annyi, a kocsi-pénz meg egy egyszeri dolog volt, ami nyilván el fog fogyni egyszer. Az a pénz a nagyobb, fontos kiadásaimra volt (pl. új cipő, ha a régi tönkremegy), meg ha esetleg anyummal ketten megszorulnánk, akkor vésztartalékként hozzá tudjunk nyúlni. Lényeg ami lényeg, igyekeztem úgy kezelni azt a pénzt, mintha nem is létezne, és csak akkor nyúlni hozzá, ha nagyon kell.


Na, kitalálta a drága, hogy vegyek neki eredeti Minecraftot (kb. 10.000 forint volt asszem), ezt én hülye hagytam is kinyafogni. Ő 200.000 forinttal számolt, hogy abból neki is csurran-cseppen, nem az én kis havi párezer szabadon felhasználható pénzecskémmel.


Félreértés ne essék, én szívesen adtam volna neki bármit, csak ugye "friss" félárvának lenni azért nem fenékig tejfel. Örültem, ha anyumat minél kevésbé terhelem anyagilag.


Aztán próbálkozott még kéregetni, de emiatt meg az egyéb eltéréseink miatt inkább elbúcsúztam tőle.

máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!