Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem, bár nem akar, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem, bár nem akar, de mégis neheztel rám, amiért nem tudok dolgozni. Hogyan tudnánk ezt megbeszélni, elfogadni?

Figyelt kérdés

3 gyermekünk van 11, 9, 8 évesek, én GYOD-on vagyok a legkisebbel, ő dolgozik és GYES-en van a két kisebbel, én nem tudok dolgozni. Ezt elméletileg a férjem is megérti, de sok megnyilvanulásából az jön le, hogy mégis engem okol, mert kevés a pénzünk és alig tudunk valamennyit félretenni.

Persze bocsánatot kér, miután kicsúszik valami bántó beszólás, de akkor is rosszul esik. Jó lenne ezt valahogy megbeszéltni, de úgy tűnik, amíg bele nem nyugszik az egészbe, próbalkozhatok én bármivel, nem fog menni.


máj. 14. 19:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
19%
Minek szülted a beteg gyerekeket vakvilágra?
máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Bakker 20 orázzon ő a kólykökkel.
máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
Tényleg én sem értem ilyenkor ebbe az amúgy is nyomorgó országba mindenféle koncepció nélkül miért kell 3 gyereket csinálni.
máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Amikor a gyerekeket vállaltuk, úgy volt, hogy én is fogok tudni továbbra is dolgozni, sőt, 2 évvel ezelőttig tudtam is. Nem a semmire vállaltuk őket, de tény, hogy nem is egy fizetésre. Azt pedig honnan kellett volna tudnunk, hogy sérültek lesznek? A genetikai szűresek tökéletesek lettek, olyan jellegű bajuk nincs is.
máj. 14. 19:21
 5/22 anonim ***** válasza:
28%

Miért nem dolgozol?

A konkrétan ágyban fekvő gyerek mellől is eljárt dolgozni a takarítőnőnk, két részre osztotta a munkanapját. Persze ehhez kellett a főnök. Nálunk pl. sokan takarítanak házaknál, munka mellett, a szabadnapjukon. Ezek elszórtan pár órás elfoglaltságok. Amikor pl. a gyerek intézményben van, vagy a férjed otthon van. Vasalást vállalnak. Hajnalban újságot, szórolapot osztanak. A másik lehetőség meg, hogy cserélsz a férjeddel, ő marad otthon, te dolgozol. Aztán akkor nem szólhat.

máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%

A pasik szokták megjátszani hogy milyen jó a nagy család, legyen gyerekunk meg boldogság és szentek. A csok miatt vagy hogy ellehetetlenítsék a nőt. Hogy aztán ők meg azt csinálnak amit akarnak. Nyeregbe pozicionálják ezzel magukat a nőket meg kvázi eletképtelenségbe függésbe.


Igy szokott 3 gyerek lenni sok helyen.

máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

A férjem nem boldogulna a kicsivel. Arra se ébred fel, ha mászkál vagy sír, szóval este sem hagyhatom őket magukra. Tőle az ételt se fogadja el. A suliban töltött ideje bizonytalan. Van, hogy bemegy és simán bent van 2-3 órat, de van, hogy 20 perc után besokall. Erre sem tudok alapozni. Ezért is kellett végül felmondanom.

7! Ugye ezt te sem gondolod komolyan?

máj. 14. 20:19
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

A gond az, hogy nincs pénz. És ez nem fog változni, gondolom.

A helyzet csak rosszabb lesz.

Végső soron nem kizárt, hogy a gyerek állami gondozásban fog kikötni, ha a férjed (vagy te) besokall.

Nem először fordulna elő ilyen a világon.

máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
7-es téged kellett volna a zaciba adni, szerintem téged az orvos fejre ejtett azért vagy ilyen hülye!
máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%

"Igy szokott 3 gyerek lenni sok helyen."


De ahol 3 autista meg 3 sérült van? Miért kell ennyire ráfeszülni, hogy hátha normális is lesz?

máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!