Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkényelmesedett a párom?

Figyelt kérdés

Eddig kb 2évvel ezelőttig akart és tett azért (munka terén) a párom hogy több mindenünk legyen.


Viszont az elmúlt időben úgy látom épít le mindent lassan.


Kényelmesen élünk de ez részben a szülők sokrétű támogatása miatt van. Mindenben ott àllnak mögöttünk, eljárunk közösen is sok helyre stb..könnyedén megengedhető dolgok stb..


Úgy látom párom az utóbbi 2évben kb, már nem igyekszik annyira mint eddig..


máj. 15. 07:37
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Leírtak alapján igen elkényelmesedett.
máj. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Vagy csak belefáradt a munkába. Nekem is elegem van, ha keményebben dolgoznék, az se nekem lenne jó, hanem a cégnek. Lehet, hogy csak váltani kellene.
máj. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Igen és ez csak rosszabb lesz...
máj. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
2 év hajtás után ne csodáld, ha kissé elfáradt.
máj. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha nem 60 éves akkor korán öregszik….

Lusta…

Kényelmesen el van….

Nem akar tenni semmit h jobb legyen.

Nincs esetleg más aki még esetleg tenni is szeretne?

Nézz körül szerintem mert ez túl korán kiégett, megöregedett.

Másnak 50 felett is van célja! Pl a férjem!

Szóval ez nem egy normális elfogadható dolog.

máj. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Lehet hogy megunta, hogy éjt nappallá téve gürizik, cserébe te annyival járulsz hozzá a közös életetekhez, hogy szórod a pénzt.

Szerintem csináljátok azt, hogy most 2 évig te hajtasz, és addig a párod a pihen. Aztán 2 év múlva megint cseréltek.

máj. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Gondold át, hogy ez csak elkényelmesedés, vagy a kapcsolat ellaposodása.

Lehet, hogy párterápiára kéne menni, ameddig még nem késő.

máj. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Több mindenünk legyen" - mi az a több ami feltétlen szükséges??

Én sem vagyok hajlandó többet gürizni azért hogy több mindenünk legyen amikor mindenünk megvan ami szükséges. Szerencsére egyformán gondolkodunk erről. Ha neked több minden kell akkor gürizz te. Ennyi.

máj. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

"Kényelmesen élünk de ez részben a szülők sokrétű támogatása miatt van. Mindenben ott àllnak mögöttünk"


Majd akkor borul a bili ha a szülők megöregszenek és ők szorulnak ápolása, és előbb vagy utóbb meghalnak. Mert sajnos senki nem él örökké.

Majd akkor lesztek bajban ha nektek kell ketten boldogulni mindenben, és még szülőket is ápolni (vagy fizetni a szakápolót).

Ha ennyi támogatás ellenére elkényelmesedés van, akkor mi lesz később ha megszűnik minden szülői támogatás?

Én inkább ezen gondolkoznék el a helyedben!

A másik félre amúgy sem lehet az egész életedet alapozni, mert bármikor dönthet úgy hogy lelép, vagy pl. tartósan meg is betegedhet.

máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Váltani kéne neked, már nem nézel fel rá
máj. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!