Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Undorodom a párom csókjától?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom a párom csókjától?

Figyelt kérdés

Élt már át valaki hasonlót???


11 éve együtt vagyunk és nagyon szeretem őt, persze vannak problémáink de alapvetően az élet minden területén tökéletesen megvagyunk kivéve egyet.

A szex sajnos néhány éve nem az igazi, egyszerűen nem kívánom őt akármit csinál.

Tegnap este pedig mikor megpuszilgatta a számat egyenesen undort éreztem.


Ilyesztő ez az egész és borzasztóan érzem magam emiatt és most inkább saját magamtól is undorodom, hogy ezt éreztem.


33/N


máj. 15. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Undorodom a párom csókjától? - igen.

Élt már át valaki hasonlót??? - nem.


+ "ijesztő".

máj. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
A legtobb erdekhazassag ilyen, nincs ebben semmi kulonos. Akiket en ismerek szeretojuk van es nem elnek intim kapcsolatban ennyi ido utan a ferjukkel
máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Hát ennek régen vége akkor,csodálom hogy még veled van.
máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele.
máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás
máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a külseje változott meg olyan mértékben, hogy már nem tudsz hozzá vonzódni. Szerintem 11 év után érdemel a másik annyit, hogy finoman közölte legyen vele az aktuális szitu, és akár még menthető legyen q kapcsolat, akár közös sportolással...
máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben. Én 10 évig voltam együtt a párommal és szakítottunk... undorodtam a csókjátol és a szex sem volt már jó... viszont mi már az életben sem működtünk... idegesített az is ahogy levegőt vesz... viszont valahogy ezt meg kell beszéljétek mert ti az életben jól müködtök ahogy írtad...A vágyat kéne valahogy visszahozni... vagy segítséggel vagy Sorsok beszelgetéssel
máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt kérdezném, hogy a külseje változott meg esetleg?
máj. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A külseje valóban megváltozott. Viszont nem mostanában, a kapcsolatunk elején 1-2 évig tartotta a formáját aztán szépen lassan hízott meg, a mai állapota kb 3 éve már változatlan.


Erről már beszéltünk sokszor természetesen és tudja, hogy nyilván jobban tetszett 20 kilóval könnyebben, időközönként megpróbál változtatni, odafigyelni, persze ezeket rendre félbe is hagyja.


Felvettem már neki a szexterápiát de teljesen elutasítja.

máj. 16. 06:58
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem szakítsatok.

Mi ebben a nehéz? Sosem értettem,hogy tud az ember olyannal együttlenni,akitől undorodik.Mikor kb halott a kapcsolat...hidd el sokkal jobb lesz.

máj. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!