Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A barátnőm mindig belekukkantott a telefonomba ami rendkívül zavart.

Most viszont talált a whatsapp híváslistán egy számot (egy csinos nő fényképével) amikor épp a tudtom nélkül belenézett a telefonomba, és nagyon kiakadt. És kéri magyarázzam meg. Az igazság az, hogy erotikus masszőr volt a lány akit hívtam. De nem akarom összetörni a szívét azzal, hogy megmondom neki. Inkább letagadtam, és azt mondtam, hogy simán csak felhívtam érdeklődni és mikor mondta a lány, hogy nem tradicionális masszázst csinál akkor leraktam. De elég béna magyarázat tudom. Nem is hiszi és folyamat ezen agyal. Nem akarom, hogy megtudja amit tettem mert féltem őt . Szeretem. Viszont egyben utálom is magam és tudom nem érdemlem meg őt.

Mit tegyek hát? Hallgassam el, majd egy idő múlva más ürüggyel szakítsak vele. Igazából nem akarok már kapcsolatban lenni vele (és egyáltalán) mivel most kezdtem igazán átérezni mit tettem.


máj. 15. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Félted? Szereted ? Ekkora szr embert istenem, nekünk is hazudsz, magadnak is és annak a szerencsétlen lánynak is…

Nincs szitokszó, ami rad illene 😡😡😡

máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit tégy? Szakíts vele jó reggelt minél előbb, akár még a mai nap folyamán.



Csodálkozol, hogy kutat, nem bízik meg benned? Én is, mert már rég tökön kellett volna téged rúgni. Tedd ki te őt, úgy tűnik nincsen hozzá ereje.

máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1


Komolyan sajnálom őt és egyben undorodom magamtól. Csak nem akarom megbántani az igazsággal.

máj. 15. 16:57
 4/13 A kérdező kommentje:

2


Rendben lehet ez fogom tenni. De inkább sosem vallom be az igazságot.

máj. 15. 16:58
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy már te érezd magad rosszul kérdező, mi az, hogy belenez a telefonodba, saját privát üzenet, hívásokba, bszd ki mint macskát szrni, az ilyen nőket meg legközelebb kerüld. 31/N
máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Ne valld be, úgyis tudja miért hívtad csak még nincs ereje kitenni téged a francba. Legyen neked. Mondd azt, hogy sok minden összegyűlt és a párkapcsolat most neked nem jó vagy valami ilyesmi.
máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5


Igen. Ez volt a fejemben, hogy bár hibát követtem el, ha nem kutatja ki akkor nem fog fájni és mellette maradok mindvégig.


Nem kicsinyíteni akarom a hibámat de az szerintem is sok, hogy folyton belenéz a telefonomba.

máj. 15. 17:07
 8/13 A kérdező kommentje:

6


Köszi. Talán ez lesz a legjobb.

máj. 15. 17:08
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Szegény lány :(
máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
De okkal néz bele, te paraszt. Komolyan meg téged kellene sajnálni??? Ha szereted, miért bántod meg? Miért vagy vele tiszteletlen, gerinctelen? Te felvállalni nem mered a tetteid, nehogy dobjon a francba, nem pedig az ő érzéseit felted. Remelem, kibsz, mint macskát szarni.
máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!