Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, miért lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, miért lehet még mindig az ex a képben?

Figyelt kérdés

Középkorú emberek, elvileg “csak barátok”, viszont a nő nem is tudta, hogy a világon vagyok.

Nagyon hihető baráti kapcsolat így, 2 éve (!) szakítottak.


Egyszer már kidobtam a pasimat a volt nője miatt, mert úgy találkozott vele és fuvarozgatta, hogy előlem szépen eltitkolta.

Ha tiszta az egész helyzet, nem lett volna semmi gondom, de itt még van kötődés rendesen.

Visszasírta magát, másfél hónapig könyörgött, hogy bármit megtesz, csak ne hagyjam el. Mondtam egy feltétele van, megszakít minden kapcsolatot a nővel és csak egymásra figyelünk. Azt mondta, rendben, engem szeret.


Valamelyik nap viszont kiposztolt magáról egy képet a pasim, erre a nő ugyanúgy ráugrott mint a többi posztjára, csak itt becézgette meg szivecskézte a kép alatti kommentben.

Nekem ez nagyon megalázó volt és jeleztem a pasimnak, tegyen valamit, erre ő azt mondta, miért zavar engem, ha valaki őt szereti és beszéljem meg a nővel.


Mondanom sem kell, repült az ember …


máj. 15. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert talonban tartják egymást, mert összejárnak szexelni.
máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1


Tuti, hogy szexelnek?

És én minek hogy jöttem akkor a képbe?

máj. 15. 17:41
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért jöhettél képbe, hogy téged is dugjon, vagy tudta, hogy az exszel nem működőképes a dolog, de magába nem akart maradni, lehet kapcsolatfüggő is simán.
máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, így összeáll a kép.


Ezt megszívtam, sajnos fél évem ment rá :(

máj. 15. 17:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet ő nem kellett az exnek, csak az exének a foglalt kolbász hirtelen érdekesebb és izgibb lett.
máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De a kis kommentjeivel azt akarja jelezni a külvilág felé, hogy igényt tart a pasira, jól gondolom?
máj. 15. 20:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen kommentek?
máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
“Valamelyik nap viszont kiposztolt magáról egy képet a pasim, erre a nő ugyanúgy ráugrott mint a többi posztjára, csak itt becézgette meg szivecskézte a kép alatti kommentben.”
máj. 15. 20:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szét akarta cseszni a kapcsolatot, mert téged választott a pasi, és sikerült is neki.
máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Igen, de a pasi meg hagyta!

Ugyanolyan sz@r alak mint a nő.

máj. 15. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!