Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a párommal mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal mert nem akart gyereket mert neki már van, de nekem végig hazudta hogy szeretne velem közöset, sőt a múltban is volt egy nő akitől akart, lehet a mostani barátnőjétől akar majd gyereket vagy csak hülyíti? Vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés
Azt mondta nem akar már gyereket senkitől mert neki mindene megvan a gyerektemaval kapcsolatban, azta mondtam neki rendben ne legyen gyerekünk, de elhagyott mert unalmas volt neki a kapcsolat azt mondta pár ev múlva ujrakezdhetjuk

máj. 16. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem várogatsz éveket, hátha kedve támad hozzád meg a gyerekvállaláshoz. Kb mindegy is, mit szeretne. Keress hozzád illő párt!
máj. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

A fő kérdésedben azt írtad hazudott és nem akart gyereket.


A megjegyzésben pedig azt írod h megbeszéltétek és elfogadtad h ne legyen.


Szóval amikor mi is a pontos magyarázat?


Egyébként ha neked kell gyerek akko hagyd el, ezaz ennyi meg annyi év....ez csak időpocsékolás. Rámehetnek a legszebb éveid a várakozásra.

máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig ezen a pasin vergődsz? https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Legyen már tartásod, aztán lépj tovább, megunt, ment a következőre, ennyi.

máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szakítás után mondtam hogy rendben ne legyen gyerek
máj. 16. 12:13
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd már békén, éljed az életed.
máj. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Szakítás után mondtam hogy rendben ne legyen gyerek"

Szakítás után már kell beszélgetni.

Sajnos össze-vissza írtál mindent - nem akart gyereket, veled nem akart közös gyereket.

Ha te akarsz és ő nem, elválnak útjaitok. El is váltak. Te szakítottál. Mit akarsz még tőle? Keress mást, és még boldog és elégedett lehetsz mással.

máj. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
*Szakítás után már nem kell beszélgetni.
máj. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jaj, de szerencsétlen kis naíva vagy 😅 jobb is ha még vársz azzal a gyerekkel vagy nem is lesz, ha ennyire palira lehet téged venni.

Persze hogy hülyített, te buta kis...

máj. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne várj rá.

Telnek majd az éveid, vársz vársz egyre jobban besavanyodsz és ha gyereket is akarsz még...ne várj rá.

máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugy mentem bele a ferjemmel valo kapcsolatba, hogy akkor neki 5 eves volt a fia, es tudta, hogy en szeretnek sajatot is. Ha o azt mondja, koszoni szepen nem akar, kerestem volna olyat, aki szeretne. Ebben nem lehet megegyezni.
máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!