Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire támogatod a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire támogatod a párod egy nehéz időszakban és ez miben mutatkozik meg?

Figyelt kérdés
Illetve mennyire avatjátok be a másikat a saját érzelmi világotokba?
máj. 17. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szülés utáni depresszióm volt. Nem támogatott, inkább másik nőt keresett.
máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichés gondokkal küzdöttem, nem támogatott, hanem inkább megcsalt. F
máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem támogatott, sőt felőle akár meg is halhattam volna a sürgősségire mentem nélküle az ágyban aludt észre sem vette hogy bajom van, pánikrohamom volt.
máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, ami veletek történt, ezt senki nem érdemelné. Sajnos ezeket a pszichés gondokat, aki nincs benne, nem érzi át a helyzet súlyosságát
máj. 17. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom egy ideig, ha nem használ a szép beszéd, türelem amit mutatok feléje, segítség amit nyújtok ő akkor is bánatoskodik akkor én megyek balra ő meg jobbra.
máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Unokatestvéremnek az expárja anorexiás, elkísérte jó ideig pszichológushoz, de még rosszabb lett az állapota, valamilyen pszichózis alakult ki nála, olyasmiről beszélt, hogy a hasában kígyók vannak. Kapott tablettákat rá, amelyek persze elnyomták neki, de nem bírt vele megmaradni egyszerűen mert őt hibáztatta mindenért. Kettő gyermekük van és azt mondta, hogy amiatt lett kövér mert gyermekeket nemzett neki és nem tudott lefogyni. Én szerintem személyesen a terhesség utáni alakja hozta ki belőle az anorexiát. Jelenleg a gyerekeket magához akarná venni, de nem tudom mi lesz belőle. Úgyhogy egy darabig lehet támogatni a másikat tényleg, de ha ő nem tud felállni akkor el kell tőle búcsúzni mert ráfázol rendesen.
máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 Mondjuk azért ez nem mindig ilyen egyszerű, de értem mit akarsz mondani

#6 Az már egy súlyos szint, pláne ha már ilyeneket beszél, ott már kevés az a segítség, amit egy társ tud adni.

máj. 17. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!