Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem foglalkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem foglalkozik velem eleget?

Figyelt kérdés

Valamiért barátnőm egyszerre csak egy emberre tud megfelelően koncentrálni. Egyetemre jár, és velem max. 10 percet írogat naponta, míg az online barátjával, aki kint él Dél-Amerikában, naponta 5-7 órát átlagosan (ez a barátja mondta nekem). Ráadásul vele választékosan, hosszú üzenetekben, míg velem általában csak szavakkal válaszol.

Egyszerűen nem érzem azt, hogy megkapnám a szeretetet, amit igénylek. Tudom, hogy nem az ő hibája, mert picit máshogy működik az agya (folyamatban a diagnózis), és mondta is, hogy fogalma sincs, miért csinálja, de már sokan elhagyták emiatt. Mit lehet ezzel kezdeni? Tényleg szeretem, csak ha jövőre is megy egyetemre és megint egy évig nem szól hozzám, kicsit ki leszek készülve. Így, hogy csak hétvégente találkoztunk, és akkor is 20 perc itthonlét után már a barátjával írogat...

Megértem, trauma, mert sokan elhagyták amiatt, hogy hanyagolta őket. De azzal, hogy neki elég figyelmet ad, pont azt éri el, hogy nekem pedig keveset.



máj. 18. 07:35
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És azt érzem, hogy emiatt nagyon eltávolodtunk már most.
máj. 18. 07:36
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugye senki nem gondolja komolyan, hogy egy mentális betegség egyik tünete hogy nem a párunkkal beszélgetünk egész nap hanem egy másik pasival? :DD
máj. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Arra szán időt mindenki ami fontos neki. Pont. Mindegy milyen diagnózist fog neked lobogtatni, a végeredmény ugyanez. Tartalék vagy.
máj. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Lehet veled nem lehet olyan jókat vagy mélyeket tartalmasakat beszélnie meg se érted vagy egy normális tanácsod is át sem érzed nem tudsz semmit hozzátenni. Megesik.


Nekem is volt olyan párom pl ha baj ért(megszűnt a munkahelyem), a külföldön elő exemmel jobban ki tudtam vesézni videocseten, kaptam bíztatásokat is, segitséget is, ő is önállóan él és tudja mi az, a párom meg jóformán kiröhögött csak egy szánalomnak nézett és elkezdett azon veszekedni fenyegetőzni hogy nekem más pasik segitenek minek utalgatnak nekem?

Na ugyan?

máj. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
*vagy egy normális tanácsod sincs csak max közhelyek
máj. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

De utolsó, a csajnak akkor is jeleznie kellene ezt valamilyen formában, hogy ne haragudj Pisti, de azért nem veled beszélgetek, mert ilyen és olyan vagy, kérlek változtass ezen.

Kerdezo, szerintem az van a csajjal, hogy neki az a dél amerikai srác az etalon, az összes kapcsolata pedig csak alibi, mert azzal a fickoval nem tud összejönni a távolság miatt.

máj. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem az agya működik máshogy, hanem a lelke. Kapcsolatfüggő? Téged már megszerzett, nem kell érted tepernie, kiismert, szépen belesüppedt a posványba, de a haverját még megpróbálja lenyűgözni.
máj. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Nyilván beszélz a saját párjával is ami neko valszeg olyan érzés mimtha a falnak beszélne semmi megnyugtatót vagy tartalmasat nem kap.


Akikkel jókat lehet beszélgetni jó a tarsasága, megértést vagy együttérzést kapnak, azokkal beszélgetnek az emberek inkább.


Nekem is van pár olyan akiknek ha elmondok vmit kb annyit kapok vissza, hogy aha jól van majd rendben lesz. Hát kösz. Evidens hogy nem ilyenekkel osztok meg akkor semmit.

máj. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

De kedves utolsó, ha most amiatt panaszkodom, hogy nem kapok tartalmas beszélgetéseket, akkor evidens, hogy én azokat szeretem. És mindent meg is próbálok ennek érdekében.


A dél-amerikai pedig egy lány. Csak barátok.

máj. 18. 08:04
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Tudom nem lesz könnyű, de ne írj neki egy hétig. Ha ő se ír neked és meg se kérdezi, hogy miért nem írtál, akkor ez nem párkapcsolat...
máj. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!