Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben,ha a párotokkal, aki esetemben férfi, teljesen más lenne az elképzelés a házfelújítással kapcsolatban,és emiatt rengetegszer megy a veszekedés köztetek?

Figyelt kérdés
Egy régi házat kezdtünk el felújítani, aminek fa ablakai voltak. Ebből a szoba nagy ablaka, ki lett cserélve műanyagra, a másik szobában levő fa ablak,maradt.aZ A műanyag ablak fehér, a fa meg barna..ez már nekem eleve szúrja a szemem, mert nem szeretem,ha valami nem esztétikus,de nem engedi fehérre festeni. A ház konyháján levő fa szintén megmaradt, a kis szoba ablaka is fa, a fürdőszobáéi kicsi bukó műanyag ablak. Ő a kis szobába linóleumot akar, én viszont,azt semmiképp. A konyhát teljesen abszúrd (szerintem),elképzelés alapján akarja megcisnálni, ráadásul,ahogy belépünk az ajtón, a mosogató fölött van egy kis bojler..olyan mintha egy wc-be lépne be az ember..(Nincsen előszoba,és semmi,rögtön a konyhába lép be,aki jön).A konyhában ezer éves, törött kő van, az ajtó és a "padló között",folyton rengeteg a por,épp amiatt mert nincsen megcsinálva..Az ajtók is összevissza vannak,egyik szobában régi, a másiknál új,de ferdén berakva stb, amit maguk összefabrikáltak.. Ezeket a dolgokat, még az előtt csinálták,mielőtt idejöttem volna. Azóta közös kasszán vagyunk,én is ugyan úgy beleteszem a pénzem adott esetben. Jövőre szeretnénk összeházasodni. Nem is ez a lényeg,hanem teljesen mások az elképzelések, teljesen más az ízlés. Amit ő gondol el,nekem nem tetszik,és fordítva is így van. Egyszerűen hiába beszélünk,nem tudunk dűlőre jutni. A kert még abszolút nincs megcsinálva, füves,és gazos az egész,és Buddha szobrot akart kitenni,meg a magasságos sem tudja mit..Mit csináljunk? Hogyan oldjuk meg a helyzetet? Azon a szinten tartok,hogy semmit sem tudok már, hogyan kellene végre zöld ágra vergődnünk.
máj. 19. 01:07
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Kié ház? Ki vette?

A linóleumot hanyagoljátok. AZ 50 éve is undorító volt.

máj. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A vőlegényemé.
máj. 19. 01:10
 3/10 A kérdező kommentje:
Én hiába akarom hanyagolni, ha ő mindenáron kitart emellett,és meg is veszi végül a saját pénzéből..Abból megint csak menni fog a balhé.
máj. 19. 01:13
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem akarlak elkeseríteni. Vagy megszoksz vagy megszoksz. Neked sok beleszolásod nem lesz. 41f
máj. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha övé a ház ő rendelkezik vele. Beleadni se vagy köteles egy fillért se.
máj. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarlak elkeseríteni, de más ingatlanába egy forintot se fektess. Ha mégis, mindenrőpl legyen számlád. Nehogy úgy járj, hogy felújítja részben a te pénzedből, aztán mire kész, szakítás lesz.
máj. 19. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy látom h nincs beleszólásod, úgy látszik ő tudja mit akar, és pont. Egy forintot nem tennék bele, és ebből mindig vita lesz... lehet át kéne gondolni az esküvőt.
máj. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezért is kell inkább felujitott házat venni mint évtizedeket beleölni egy lelakottba ami soha nem is lesz kész.
máj. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Noren1989 ***** válasza:
31%
Hajnal 1kor ez ennyire nyugtalanít?
máj. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
#7-essel értek egyet, ne invesztálj bele, és jól gondold meg, össze akarod-e kötni vele az életedet. Egy ilyen környezetben soha nem fogod jól érezni magad, utálni fogod az egészet. Ne tedd tönkre az életedet.
máj. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!