Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagáljak erre a helyzetre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagáljak erre a helyzetre?

Figyelt kérdés

Két hónapja megismertem egy nagyon aranyos srácot, alattam jár egy évvel egyetemen. Tudta az elejétől, hogy végzek, és azt is hogy az ország másik végébe költözöm.


Randizgatunk, de nem vagyunk 'úgy' párkapcsolatban; egy korábbi beszélgetés (hosszú) miatt úgy gondoltam hogy talán én ijesztettem el a témától és azt gondolja úgyis nemet mondanék, ezért rákérdeztem hogy mit szólna ha mostantól a barátomként hivatkoznék rá.


Kicsit megdöbbentem, mert a válasz egy nem volt, egy lamha magyarázattal hogy "ennek úgy is vége lesz amikor elmegyek Júniusban, meg minek amikor technikailag úgy is olyan mint egy kapcsolat, akkor meg úgy is mindegy."


Erre az én reakcióm nagyjából annyi volt hogy "ok, de akkor ennek így nincs sok értelme".


Ezt egy két órás beszélgetés követte, aminél a nem-ből egy igen lett, és hogy megijesztettem, és csak fél a távkapcsolattól, de szeretne a barátom lenni, és nem akart megbántani. Végül abban maradtunk hogy kedden ír ha akar beszélni (ő mondta hogy akar és javasolta), ha nem ír, ennyi volt.


Mivel holnap szigorlatom van (érezhető hogy mennyire tudok ezután rá készülni) így nem akarok ezen gondolkodni.


A srác tényleg tetszik, nyilván mint mindenkinek van egy pár hüly.e dolga, de összessegében nagyon aranyos, türelmes, érti a humoromat és figyel rám. A kétórás beszélgetés alatt végig ölelgetni próbált és könnyes volt a szeme, így szerintem tényleg nem gondolta végig a dolgokat. Viszont az is igaz, hogy amikor megkérdeztem hogy fordított esetben ugyanígy reagálna-e mint én, egy igen vot a válasz. Tehát tudja mi a gondom.


Szóval, lelkileg mire/hogyan készüljek kedden - már ha ír- és mi a véleményetek a helyzetről?



máj. 19. 11:01
A kérdező szavazást indított:
Jól reagáltál
A srác a hibás, de túlreagáltad
Minek kérdezted meg, a te hibád a helyzet
16 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennek vége lesz, kérdés hogy mikor.
máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobb el sem kezdeni.
máj. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Korrekt hozzád, nem akar kapcsolatot. Mit nem értesz rajta? Hagyd békén ha neked kapcsolat kell.
máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3-as, lehet hogy én nem fogalmaztam jól, de nem erről van szó.


Ő azt mondta hogy mindent akar ami egy kapcsoatban van, csak nem akarja annak hívni "mert úgy is vége júniusban" (erről nem volt szó, ezt ő döntötte el így). Erre én mondtam, hogy teljesen oké, de akkor minek húzni júniusig.


Ezután ő mondta hogy akkor inkább megpróbálná a távkapcsolatot mert "nem akar elveszíteni".

máj. 19. 11:40
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
A reakciód érthető; döntsd el mennyire jön be a srác; hallgasd meg mit akar (ha lesz beszélgetés), és az alapján menj szerintem.
máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb lesz ha bele se fogsz.
máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kifejtettebb választ írnátok légyszi? Tényleg tetszik a srác, rohadtul fájt amikor ezt mondta, de tényleg úgy nézett ki hogy megbánta, viszont én se kizsarolni akarok egy párkapcsolatot.


Amikor azt mondtam hogy "oké, de akkor minek húzni, legyen vége most", akkor úgy voltam vele hogy majd kisírom magam, de jobb így, mert olyannal szeretnék lenni aki tényleg szeretne velem lenni, és neki is jobb lesz akkor úgy.


A probléma ott jön hogy a végén ő mondta vagy harmincszor hogy megakarja próbálni, én meg végig hogy "ha nem, nem, nincs azzal gond".


Ha nem váltott volna álláspontot, az egész kérdés nem lenne.

máj. 19. 12:25
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Végül abban maradtunk hogy kedden ír ha akar beszélni (ő mondta hogy akar és javasolta), ha nem ír, ennyi volt."


Kedden tudatja, hogy mit is akar. Addig full bizonytalanságban tart. De ő is bizonytalan ugyanúgy és fél attól, hogy megcsalna/megcsalnád.

Vagy hülyére szed teljesen mert egyedül azért menne bele, hogy mint plusz lyuk megmaradj neki ha netalántán nem lenne neki kibe mártani.

Egyik lehetőség sem jó rád nézve szóval ne várj a válaszára hanem írd meg neki, hogy egyetértesz vele, semmi értelme az egésznek még távkapcsolat mentén se.


Mégcsak tetszik, de ha beléessel és kirak téged a francba, megcsal és kirak sokkal jobban fájna!


Legyen egy kis emberi méltóságod, ne érjen már egy farok annyit, hogy rángasson össze-vissza.

máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt kéne tudomásul venned, hogy ő amióta csak "randizgat" veled - eltölti az idejét szexszel, a társaságoddal - ő soha nem úgy tekintett rád mint potenciális partner párkapcsolatra/távkapcsolatra, úgy van vele, hogy lejárati ideje van az egésznek. Most kizárólag azért mondta, hogy majd TALÁN informál online/sms-ben mert nem fogja elmondani, hogy csak időtöltés vagy számára.

Akármibe lefogadom, hogy nem fog téged informálni hanem csak ghostol. Nemhiába mondta hogyha nem ír akkor "vége" a nagy semminek. Mégcsak arra se fog méltatni mégha írna is, hogy szemtől szemben elmondja, hogy nem kellesz neki. Annyit érsz neki - semmit!

Érted?

máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Laylah ***** válasza:
41%
Túlgondolod kicsit. Ő úgy állt hozzá, hogy ha végzel és elmész nyáron, akkor úgysem akarsz majd vele foglalkozni, távkapcsolatban lenni meg ilyenek, így inkább megelőzve a bajt, ő mondott nemet. Nem azért, mert úgy akarta, hanem mert úgy tűnt helyesnek.
máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!