Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A macskám eltörte a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A macskám eltörte a barátnőm egyik kedvenc bögréjét. Csak szerintem reagálja túl a barátnőm?

Figyelt kérdés

Együtt élünk lassan két éve. Nekem már a kapcsolat előtt megvolt a kettő macskám, mind a kettő benti, szinte oda mennek a házon belül, ahová csak akarnak(nyilván asztalra és és ilyesmi helyekre nem), bejöhetnek a hálószobába is, esténként többnyire az ágyon alszanak. Ez a hálószobába bejöhet a macska dolog eleinte kicsit zavarta a barátnőmet, de elfogadta, legalábbis azt mondta, meg nekem is tökre úgy tűnt, egy csomószor volt olyan, hogy alvás előtt simizte valamelyik macskát. Igazából nem akartam a macskákat kizárni a szobából, a fiatalabb most kilenc éves, az idősebb meg tizenhárom, egész életükben bejöhettek a szobába, aludhattak az ágyon, nem hiszem, hogy lehetséges lett volna erről leszoktatni őket, és én tartom magam ehhez az álláspontomhoz.

Viszont hát az történt, hogy a barátnőm az egyik kedvenc bögréjéből teát ivott a szobában, majd az üres bögrét az éjjeli szekrényen hagyta, mondván, hogy majd kiviszi, ha vége a filmnek, amit nézett. És hát az történt, hogy az egyik macska úgy ugrott le az ágyról, hogy valahogy meglökte a bögrét, ami leesett és eltört. A barátnőm tökre kiakadt és összeveszett velem, hogy most már elég, ő nem akarja a macskákat a hálószobában tudni, az elején is elmondta nekem ezt többször. Meg teljesen ki volt akadva azon is, hogy ez az egyik kedvenc bögréje volt, még az első évfordulónkra kapta tőlem, az, hogy összetört, az direkt ellene szólt.

Szerintem túl reagálja. Csak történt egy véletlen, amit egy tizenhárom éves macska csinált, ez nem bosszú. A bögre meg simán eltörhetett volna egy mosogatás közben is, előfordul, hogy a tárgyak eltörnek, ha használva vannak. Ráadásul nem is egy pótolhatatlan, egyedi bögréről van szó, csak egy totál szimpla pepcos bögre, ilyet még mostanában is látok. Egyébként vettem neki újat, de nem segített a helyzeten, még mindig azt szeretné, hogy a macskák maradjanak a szobán kívül.


máj. 19. 11:01
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
52%
Ezt a csajt krva gyorsan dobd ki a francba!
máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
28%
Hát szerintem sem túl higiénikus macskaszőrben aludni, én sem örülnék ha felmehetnének az ágyra. Te is letudod annyival, hogy jajj hát mostmár úgyse lehetne átnevelni. DE. világéletemben voltak macskáink. Azt csinálták amit megengedtünk nekik. A barátnődnek kedves volt az a bögre,johogy kiakadt, főleg hogy megelőzhető lett volna,ha az állat ott tartózkodik ahol kéne. A padlón
máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
71%
Csaj repülhet, macska marad.
máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim válasza:
37%
A macskák szerintem sem az ágyba valók, és igaza volt a barátnődnek.
máj. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
24%

Hát én férfiként most 100%-ig a csajnak adok igazat.

Macskaszőrös ágyban aludni eleve végtelenül gusztustalan.

Egyáltalán nem tetszene,ha arra az ágyra macska felmehetne,ahol én alszok.


Sőt eleve össze se jönnék olyan lánnyal aki a LAKÁSBAN több macskát is tart

máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
23%
Csajnak van igaza.
máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
12%

Csak kommenteket olvasni jöttem

:D:D

Aki a csajt pártjára állt a kérdésben,na az mind le lett pontozva,vicces :D

máj. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
15%
7# gondolom a kérdező és a hozzá hasonló igénytelenek miatt akiknek nem probléma macskaszőrben aludni 🤮
máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
41%
Abban igaza van, hogy nem ágyba valók a macskák, DE hogyha ő a szekrényen hagyta a bögrét, lusta volt kivinni a konyhába akkor az az ő problémája. Valljuk be még te is, sőt ő is véletlenül leverhette volna a szekrényről. Vigyázzon jobban a dolgaira. Te meg ne engedd fel az ágyra a cicákat akármilyen cukik is.
máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:

#2 A baj azzal is megelőzhető lett volna, ha nem a peremen van a bögre. Ráadásul a macska barátnőm mellett aludt órákat úgy, hogy konkrétan a barátnőm rakta fel a macskát az ágyra az eset előtt. Ha nem akarok macskát az ágyba, akkor nem rakom a macskát az ágyra, amikor magától épp nem ott van.

Továbbra sem hiszem azt, hogy egy párszáz forintos bögre eltörése ekkora nagy tragédia lenne, ami azóta pótolva lett egy ugyanolyannal. Nem egy generációkon át öröklődő, pótolhatatlan ereklye tört el, hanem egy olyan random pepcos bögre, ami azóta is kapható...


#5 Én értem, ha valakinek ez elfogadhatatlan, de nem érte meglepetésként. Már azelőtt, hogy összeköltöztünk, tudott róla, hogy vannak macskáim és feljöhetnek az ágyba. A higiéniáról meg annyit, hogy rendesen kell ápolni a macskát, meg rendszeresen takarítani kell, és nincs semmi gáz. Egy házi macska nem hagy annyira durván sok szőrt maga után(a másik macskám meg kopasz)

máj. 19. 11:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!