Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A távolság meg tud ölni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távolság meg tud ölni egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Gyakran írunk egymásnak, telefonálunk, meg minden, de nekem ez 4 év után nagyon kevés. Hetente 2 napot szoktunk egymással tölteni hétvégén. Hiába szeretnék összeköltözni, de a barátom nem megy albérletbe lakni, nem fizet másnak.

Viszont én meg így azt érzem mintha egyre kevésbé érdekelne. Ha együtt vagyunk is a 4 fal között töltjük az időnket a legtöbbször tv-t nézve. Nagy ritkán nyáron úgy kb. kétszer megyünk kirándulni, és annyi. Se nyaralás egy pár napig, se semmi.


máj. 19. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már megölte, legyen vége.
máj. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a távolság nagyon könnyen öl meg kapcsolatokat. Még annyit tudtok tenni, hogy élményekkel feltöltitek a kapcsolatot, ha nem hajlik rá, én nem erőltetném. 27/L
máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Olyannyira meg, hogy én 2 éve mióta németbe járok ki direkt nem is keresek kapcsolatot. Pedig 3 hetente hazajövök, de még ez is gatya.
máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A közös êlmények se érdeklik.
máj. 19. 12:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok a párommal.

Csak mi nem tudunk minden héten találkozni.

Már ha nem vagyunk együtt se nagyon érdekel mi van vele. Bele untam ebbe az egészben .

Talán még ezt a nyarat együtt töltöm vele és utánna szakítok.

máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez gáz,keress mást.
máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat, sose volt az. Maximum alkalminak mondanám, ami alkalmankénti szexből áll. Szerintem szakíts, hogyha neked ez kevés. Valószínűleg van más valakije is.
máj. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Simán.


ÉS a tiétek nem is az.

máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze. Elmegy az életetek egymás mellett. Mi értelme hétvégente együtt bambulni a TV-t, ha amúgy semmi nem köt össze?
máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem a távolság ölte meg, hanem a barátod hozzáállása.

Lehet szánalmas klisé, de tényleg így van: "akinek fontos vagy, az keres. Mindenkinek arra van ideje amire szeretne".

Neki ez kényelmes, hogy 0 erőfeszítést kell tennie a kapcsolatba. Nem érdemel meg.

máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!