Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért velem csalja meg mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért velem csalja meg mindenki a párját? Miért megcsalásra használnak úgymond?

Figyelt kérdés
Nős pasik nagyon szeretnek, a facérakat nem érdeklem. Mindig így volt. Nem értem miért. Mindig szexelni akarnak velem, mással meg kapcsolatba lenni, ez miért van? Pedig én egy szép, normális, kedves, elfogadó csaj vagyok.

máj. 21. 13:29
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
20L
máj. 21. 13:29
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Talán azért, mert olyanokkal foglalkozol akiknek van pája, és így is úgyis veled vagy massal megcsalnák őket.

Ha valaki csak szexet akar tőled, mással meg kapcsolatot, lehet azért van, mert nem érzik benned a tartást és méltóságot, ha könnyen adod magad csak szexre, ezáltal csak szexben gondolkoznak veled.

máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Mert ezek a férfiak a legjobban adják elő a nagy férfit az igazit.. manipulatív vagy az is rá játszik .. ezeknek a férfiaknak általában van ambíciója jo munkahelye , jo kocsija ezért felnezel rájuk de ez édes kevés egy kapcsolatban.. szerintem elsőnek merengj el magadban mit csinálsz rosszul és miért ezeket a jo módú házas embereket veszed észre aztán próbáld a szingliket is észre venni akik szerényebb életet élnek.
máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Mert hagyod?? Ha nem mennél bele, nem veled csinálnák!

Az meg pszichológiai topic, hogy te miért ilyen viszonyokba bonyolódsz... általánosságban azt mondják, nem hiszed el magadról, hogy egy valódi szeretetteljes, törődő kapcsolatra elég lennél, és így véded magad, hogy nem olyat kezdesz el...

De igen is kapcsolatra is kellenél embereknek, de nem tudjuk hol ismerkedsz, milyen emberek között jársz, stb... nem igaz, hogy nem lehet változtatni.

máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Erre vagy jó. A nőnek is kell nyújtani valamit a kapcsolatban.
máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nős pasiknál rámenősebb férfi nincs. Én ezt tapasztaltam.

Az egyedülállóak meg jól tudnak nézni, de kb. ennyi.

máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Mert fiatal vagy és tudnak hülyíteni.
máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%
"Mindig így volt." vs. "20L" - Szerintem azért ennyi idősen még ne dőlj kardodba. Én 30+N, nekem már van miért... De így is alapvetően azt gondolom, hogy nem CSAK a mi hibánk. Ők közelednek, kezdeményeznek, tesznek azért, hogy legyen valami. Igen, az már rajtunk múlik, hogy erre hogyan reagálunk, ennek függvényében lehet emlegetni a mi hibánkat. Sok fiú/férfi viszont csak néz... Hát, velük így biztosan nem lesz semmi, még egy csók sem. Itt pedig felmerül, hogy meddig felelhet meg nekünk ez a semmi. Amikor már nem 20L az ember, hanem teszem azt, 28N, akkor lehet, hogy nem fog már... Azzal mi nem tudunk mit csinálni, ha a facérak nem akarnak vagy nem mernek lépni, nem erőszakolhatjuk meg őket, csak azokkal lehet kezdeni bármit, akik messzebbre hajlandóak merészkedni a bámulásnál.
máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Na, 6-os röviden és tömören összefoglalta, amit én itt a 8-asban bő lére eresztettem...
máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ám nemet is mondani :D
máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!