Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz ebből olyan kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből olyan kapcsolat, hogy egymás mellett fogunk megöregedni?

Figyelt kérdés

5 hónap alatt rengeteg veszekedés robbant ki köztünk, leginkább a barátom részéről, mert lelkileg sérült, és mindenben a negatívumot látja bennem. Sokat bántott nem fizikailag, hanem szavakkal. És le akart húzni annyira, hogy ne érezze magàt kisebbrendűségnek hozzám képest.

De ezt sikerült annyira orvosolni, hogy jár pszichiáterhez, illetve az apám pszichológus, vele elbeszélget.

Van remény, hogy meggyógyul a drága lelke és boldogok leszünk egymás mellett, míg az szívem utolsót nem dobban? Van valaki, aki szintén átélte ezt és azóta is boldogok együtt?

Van remény, ugye?

Nem akarom elhagyni őt, az én másik felem, nélküle nem vagyok teljes.


Nyugodtan mondjátok, hogy “ha ennyire hülye vagyok, hogy nem lépek ki ebből a mérgező kapcsolatból, megérdemlem” és társait. Mindenki mondta már.

De én megoldást akarok találni erre, nem pedig eldobni, akit szeretek.


Köszönöm, ha elolvastad és van jó hozzáfűznivalód.


máj. 21. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában soha nem a másik emelkedik fel, hanem akit mérgeznek, az robban csak le.

Amig nincs meg az hogy ennél még egyedül is jobb, addig így fogsz élni.

Női sors.

máj. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Még is milyen választ vársz? Egyedül nem tudsz egy kapcsolatot megjavítani fentartani stb. Ha nála nem használ a pszichológus akkor bizony a fejed tetejére is állhatsz akkor sem lesz változás.
máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem hozzátenni, hogy a múlthéten kezdte el a pszichiáterhez járást. Az apám meg az én kérésemre kezdett el pszichologizálni a napokban.

Tehát még borzasztóan friss ez a terápia. De mondta a párom, hogy szeretne megjavulni. Nem akar nárcisztikus személybe átmenni, mert már megtapasztalta mástól.

máj. 21. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:

A változás egy hosszabb folyamat. Kérdés addig kibírjátok-e egymás mellett. Hogy élitek meg a veszekedéseket, mert ez sem múlik el egyik napról a másikra?

Szerintem ne nagyon éld bele magad, hogy egymás mellett öregedtek meg.

máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egynaposak a veszekedések eddig. De egyre jobban hajlunk afelé, hogy csak néhány órás.
máj. 21. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!