Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egyáltalán nem érdeklődik az igényeim íránt, mit tehetek, ha nem akarom megcsalni?

Figyelt kérdés

Csak hetente találkozunk és már rengetegszer mondtam neki, hogy igényem lenne rá, hogy küldjön szexibb képeket, vagy szexchateljünk vagy ilyesmik... Viszont Ő neki magától valahogy nincs libidója. Sohasem nyúlt magához előttem és nincs is különösebb igénye rá...


Megiesik, hogy 2-3 hétig nem tudunk találkozni, viszont neki akkor sem jutna eszébe, hogy nekem lennének ilyesfajta igényeim, pedig sokszor mondtam már neki.

Most, pedig összevesztünk eléggé és már 4 hete nem volt semmiféle akció.

Ilyenkor végképp nem jut eszébe semmi ilyesmi, mert neki nagyom erős érzelmi közelség kell a szexhez is. Én viszont megalázónak tartom, hogy egyedül kell megoldanom magamnak, mikor van egy barátnőm. Mindezt 22 évesen. Mit tehetnék?



máj. 22. 00:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalás helyett ott a szakítás, mint opció. A heti egy találkozás nagyon sovány ahhoz, hogy ezt kapcsolatnak lehessen titulálni. Szexuális téren teljesen eltérőek az igényeitek és nem működik a kommunikáció. Miért is kéne benne maradnod ebben a kapcsolatban?
máj. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
81%

Kereshetnél olyan barátnőt, akivel egyezik a szexuális igényetek.


"Most, pedig összevesztünk eléggé és már 4 hete nem volt semmiféle akció."


Veszekedtek, és neked ebből annyi marad meg, hogy száraz maradt a pecked.


"Én viszont megalázónak tartom, hogy egyedül kell megoldanom magamnak, mikor van egy barátnőm."


Ettől le fogsz ülni, de a barátnőd egy külön ember. Nem egy maszturbációs segédeszköz, hogy ha van egy otthon, akkor simán megdughatod, ha ingered van.

máj. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
53%

2# Mielőtt még itt bárki elkezdené a "kanos kisfiúzást" erejébe mennék:


Persze hogy annyi marad meg, mivel a konfliktus forrása maga a szex hiánya eleve. Ha elég szex lenne, nem lenne veszekedés, nem lenne minek megmaradnia.

Megjegyzem, fordítva is az, ha nem egyeznek a felek igényei.

máj. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
56%
Elejébe*
máj. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
88%

"Persze hogy annyi marad meg, mivel a konfliktus forrása maga a szex hiánya eleve. Ha elég szex lenne, nem lenne veszekedés, nem lenne minek megmaradnia."


De a barátnő nem akar szexelni. Nem azért nincs szex, mert nincs idő vagy hely, hanem mert a nő nem akar. A konfliktus forrása az, hogy két össze nem illő ember van kapcsolatban.

máj. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
13%

5.


Igen, a barátnő nem akar szexelni. Ez a konfliktus forrása. Ezt mondtam én is 🤦

A "de" mondatkezdésnek semmi funkciója itt.


Nyilván a konfliktus forrása marad meg neki, hisz abból indul a konfliktus :D

máj. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
80%

Undorító ez a gondolkodásmód, hogy te a másikra fogod azt, hogy meg kellene csalnod! Nem, nem kell megcsalnod! Ha neked ő nem jó, akkor szakíts, és majd utána szexelj! Mi olyan felfoghatatlan ebben, hogy ne tegyétek tönkre a másikat ilyenekkel, hogy nem vagytok képes őszinték lenni és utána dugni??


Mit tehetsz? Szakítás.

máj. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, a barátnő nem akar szexelni. Ez a konfliktus forrása. Ezt mondtam én is."


De én nem ezt mondtam. Az a konfliktus forrása, hogy két össze nem illő ember van kapcsolatban.


A kérdezőnek az a baj, hogy a nő nem akar szexelni. A nőnek az, hogy a férfi sokat akar. Magában egyik sem baj. Mindkettő valid álláspont. A baj ebben az, hogy ők együtt vannak.


Ezt a konfliktust nem lehet megoldani. Vagy mégis hogy? Hagyja magát a nő használni, hogy a férfi boldog legyen?

máj. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
91%
Ilyennel ki akarna szexelni? Mert kb en se. Nem vagyok én vmi "leápolónő".
máj. 22. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%
Találkoztok gyakrabban. Heti 1 találkozás miatt nem kötődik. Erőszakos is vagy. Küldene a fene képet, hogy aztán kikerüljön a netre.
máj. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!