Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit szoktatok arra gondoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit szoktatok arra gondolni, hogy a pasitok el fog hagyni egy sokkal jobb csajért?

Figyelt kérdés
12 éves kapcsolatomnak lett vége 2021-ben, amit nagyon sokáig tartott feldolgoznom. Teljesen abban a hitben voltam, hogy sose lesz már senkim, egyedül fogok maradni életem végéig. Jártam pszichológushoz, barátnőim is mellettem voltak, mégis reménytelennek éreztem mindent. Nem jártam el direktben ismerkedni sehova, ha valaki kezdeményezett buliban, azt elutasítottam azonnal, Tinderen 2 napig voltam fenn, majd töröltem az egészet. Tavaly nyáron a munkahelyemre egy másik kamionos pasi hozott árukat, mint aki korábban volt. Munka után a neve alapján megkerestem és ráírtam, randit kezdeményeztem nála. Kiderült, hogy csak egyszeri alkalomról volt szó, egy kollégáját helyettesítette. Találkoztunk, hosszú idő után úgy éreztem, hogy egy szuper napom volt neki köszönhetően. A fellegekben jártam, hogy a randi végén búcsúzásnál megölelt. Azt hittem, hogy akár kapcsolat is lehet köztünk, de őszintén megírta, hogy neki csak olyan lányok jöhetnek szóba, akik naponta edzenek, bejön neki, ha egy lány izmos. Erre vérszemet kaptam, elhatároztam, hogy változtatok az addigi életvitelemen. Nem voltam kövér egyáltalán, de heti 2-3-szor jó, ha edzettem, kajára sem nagyon figyeltem. Fél év elteltével már nagyon látványos volt a változás, újból megkerestem, hogy találkozzunk, mondtam, hogy van egy meglepetésem számára. Ledöbbent, hogy milyen csinos lettem, bár azt mondta, hogy nem kérte ezt tőlem, kicsit lelkiismeretfurdalása is van, hogy ő semmit nem tett, én mégis ekkora áldozatot hoztam érte. Utána éreztem, hogy ő is nagyon odavan értem, végül márciusban összejöttünk. Egyrészt nagyon boldog vagyok mellette és büszke is, hogy egy ennyire helyes, értelmes pasi engem választott társnak. Másrészt ott van bennem, hogy találni fog nálam jobb csajt, ezt neki is elmondtam, igyekezett nyugtatni, de bennem mégis ott motoszkál a félsz. Azóta is edzek naponta, mindennap főzök, egészségesen táplálkozom, sokak szerint min. 10 évet letagadhatnék, figyelek a megjelenésemre, de mégis sokat agyalok ezen.

máj. 22. 13:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de nekem ez kicsit olyan, mintha rátukmáltad volna magad. Én egy ilyen kapcsolatot biztosan nem akarnék, ahol már az elején az a feltétel, hogy minden nap edzenem kell. És ha valamiért nem tudsz majd edzeni vagy egész egyszerűen megunod, akkor majd azon fogsz aggódni, hogy elhagy, mert nem vagy már olyan szálkás/izmos?

Szerintem pont azért agyalsz ezen ennyit, mert te is érzed, hogy ez így erőltetett lett.

máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Én pasi vagyok, de nem szoktam arra gondolni, hogy elhagy a barátnőm egy jobb pasiért. Egyrészt azért, mert aki menni akar, az menjen, másrészt meg azért, mert bárhogy is alakuljon az életem párkapcsolatilag, én jól leszek, ez tudatosítva van bennem. Egyébként magamért teszem azt, amit teszek, ezáltal fejlődök szellemileg és fizikailag is és ennek az eredménye meglátszik. A nyugodtság, higgadtság, hogy két lábbal a földön járok, az említettekkel együtt ad egy olyan magabiztosságot és kisugárzást, ami bevonzza a nőket. Tedd meg, amit tudsz. Számodra a lényeg a fejben való tudatosításban van, hogy ne próbálj meg olyat irányítani, amit nem tudsz és elfogadd nyugodt szívvel ezeket, bármi is legyen az a jövőben.
máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

"értelmes pasi engem választott társnak"


Nekem nem tűnik annak 😅

máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem ez nem a párod hibája hanem a tiéd. Nem mondta neked konkrétan, hogy kezdj el edzeni te csináltad ő miatta. Kétszer te kezdeményeztél és adott neked esélyt. Hát nem tudom mi lesz ebből.

De ha ő kimutatja nemcsak mondja, hogy szeret téged akkor nem kéne félned.

Van neki zsánere, te se jönnél össze olyan valakivel aki nem tetszene.

Lehet hogy vége lesz, de ha ő tényleg elbűvölő partner akkor miattad lesz mert nincs önbizalmad...

máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Olyan kitalált történetnek tűnik..
máj. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ilyesmiken agyalni mert fölösleges. Amúgy is mindenkitől van jobb, szebb, okosabb, ügyesebb. De ha téged szeret akkor nem csal meg, nem hagyj el.
máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Ezzel az a baj, hogy te nem azért csinálod ezt az életmódot, mert ez szereted, hanem kényszerből. Görcsösen akarsz egy pasit, de igazából nem őt akarod, csak félsz és kétségbe vagy esve. Ha elengednéd ezt az egészet és reálisan látnád, akkor rájönnél, hogy ez minden, csak nem egy boldog kapcsolat és te nem erre vágytál..
máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Huhh hát nem is tudom. Ha én valakit az első randi után lepattintanék és fél év múlva felkeresne azzal, hogy az elmúlt fél évben azon munkálkodott, hogy tetszen nekem, akkor én megijednék. Ez nem túl életszerű.
máj. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az exem nagyon csúnyán átvert, rengeteg beszélgetést megmutatott a telefonján, amikben semmi extra nem volt, közben a kamufiókjáról beszélgetett más lányokkal. És nem csak beszélgetett, lebukott többször, hogy megcsalt. Utána mindent megígért, nagyon szerettem, ezért képtelen voltan nagyon sokáig szakítani vele, végül a 23. megcsalás után megtettem. Addigra már annyira tönkre voltam menve idegrendszerileg, hogy ha este mondjuk csak 5 perccel később ért haza, akkor elkezdtem rettegni attól, hogy megint megcsal valakivel. Sokszor napokig nem bírtam rendesen enni 1-1 falat is nehezen ment le a torkomon. Ha épp volt étvágyam, akkor evés után mindent kihánytam. Édesanyám, barátnőim attól tartottak, hogy rövidesen meg fogok halni, ha ez így megy tovább, beláttam, még ha nehéz is volt, hogy a saját érdekemben muszáj továbblépnem. A mostani életemet szerencsére össze sem lehet az akkorival hasonlítani, nincs olyan, hogy ne bírnék enni, vagy rosszul lennék. Párom is tudja mindezt, megtesz minden tőle telhetőt, mondjuk múlt héten szerdán is később ért haza, de felhívott út közben, hogy dugó van, legyek nyugodtan, jönni fog negyed óra késéssel. Sokszor úgy érzem, hogy annyira kedves velem, amit meg sem érdemlek, keres egy kevésbé problémás, csinosab, fiatalabb lányt nálam.
máj. 22. 14:20
 10/17 A kérdező kommentje:
Egy dologra mindenképp szeretnék válaszolni: eleinte valóban csak azért edzettem, hogy jobb alakom legyen, de közben nagyon megszerettem. Azóta el sem tudom képzelni edzés és egészséges ételek nélkül az életem, ami korábban nem is hittem volna.
máj. 22. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!