Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek,ha az anyósom buzdítja a férjemet a rendetlenségre?

Figyelt kérdés
Tehát a helyzet az,hogy mondogatja neki,hogy ne foglalkozzon a kosszal, mert az 2asszony" megcsinálja,hiszen az a dolga. Amikor előhoztam anyósnak,hogy a fia semmit sem vesz észre,mert természetesnek veszi,hogy koszos a cipője, vagy nem törli le a lábát a lábkotróban,és a többi, azt mondta,hogy én vagyok elviselhetetlen,és a fia "szabad szellemként lett nevelve",mindig azt tette,amihez kedve volt,és ő soha nem szólt semmiért,hanem mindent némán megcsinált. Erre buzdítja a fiút is,hogy mindent nézzen levegőnek, a rendetlenséggel se foglalkozzon,mert ha nekem nem tetszik,majd én eltakarítom.És a férjem,mivel ezt szokta meg, velem is ugyan ezt akarja tenni. Mit csináljak? Még viszonylag, friss házasok vagyunk,de már most kezd a pucám tele lenni ezzel a felállással.
máj. 22. 13:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem értem, miért az anyóst hibáztatod vagy vonod kérdőre, ha a párod viselkedése nem tetszik. Talán, mielőtt összeházasodtatok, jobban meg kellett volna ismerni egymást. Neki cseléd kell, mert ezt szokta meg, te pedig csinálod, amíg bírod vagy amíg meg nem unod és elválsz. A te szemszögedből teljesen irreleváns, hogy ki vagy mi miatt lett ilyen a férjed. Gyakorlatilag egyáltalán nem tisztel téged annyira, hogy ne cselédjeként tekintsen rád.
máj. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem trollkérdés ez, de attól még válaszolok.



Nem hiszem el, hogy házasság előtt sose tűnt fel milyen az anyja viselkedese és a férjeddé szintén.


Vagy megmondod neki, hogy kiveszi a részét a takarításból kinn-benn, főzésből vagy tűrj.


Ha nem vevő arra, hogy kivegye a részét akkor meg el lehet válnod tőle.

máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Házasság előtt is ilyen volt gondolom, hiszen így lett nevelve. Miért nem tisztáztad ezt vele mielőtt hozzámentél?

Amellett hogy igazad van, ő teljesen jogosan gondolhatta hogy ez rendben van, hiszen eddig is megcsináltál helyette mindent.

máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

"Még viszonylag, friss házasok vagyunk,de már most kezd a pucám tele lenni ezzel a felállással"


És ez eddig nem zavart, csak most kezd előjönni a sérelem, hogy megvan a vagyonfelezés? 😅

máj. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem volt együttélés a házasságunk előtt. Nem volt rá lehetőség, így lutri volt,hogy milyen valójában.
máj. 22. 14:02
 6/15 A kérdező kommentje:
Érdekel is engem a vagyona. Az egészségem fontosabb,mint hogy ilyenbe hosszabb távon teljesen tönkremenjek.
máj. 22. 14:03
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el.
máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Hogy lehet úgy összeházasodni valakivel, hogy igazából nem is ismered?
máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Ez romáknál szokás, hogy addig nem lehet összeköltözni, míg nincs házasság, gondolom itt is ez lehet.
máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudtatok együtt élni de most már tudtok? Hagyjuk már. Férjhez akartál menni ész nélkül.
máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!