Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csak 183 cm vagyok, az elég?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak 183 cm vagyok, az elég?

Figyelt kérdés

Rengetegen vannak tőlem magasabbak, akik ráadásul igencsak sportosak is. Gondolom a prímet ők viszik.

A testalkatomon próbálok változtatni és edzeni, viszont a magasságom már nem fog változni...



máj. 22. 16:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Ne kezd már te is. Én is sírjak hogy jajj csak 21 centi a farkam, másnak 23 és vastagabb bruhuhuh
máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Nekem az alcsonyabb férfiak tetszenek.
máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
183 cm miért csak? Magas vagy.
máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Noren1989 ***** válasza:
74%
Nem. 173as férfiként mindenkit ém viszek tàncba!
máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Hogy lehet egy ilyen kérdést komolyan venni?...
máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

Az elég magas.


A jóképűség fontosabb.

máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Senkit nem érdekel a magassagod! Ez így önmagaban szart sem jelent! Sportos a testalkatod? Helyes az arcod? Normális emberi kapcsolatokra képes vagy??
máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

Ha a magasság ennyire előrevalóbb lenne, akkor nem lennék egyedül évek óta.


189 vagyok, sportos izmosabb alkat, de nem vagyok jóképű.

Ezt rendre meg is kapom. Bárcsak átadhatnék neked 6 cmert. Ha cserébe jóképű lehetnék

máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mire elég?

Egy magas ember tud biztosítani bármit egy kapcsolatban?

Vagy szerinted egy alacsony embernek nincs is családja, háza, autója, jövedelme?

Magasságból nem tudunk közös jövőt építeni.

Édes kevés!

máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

Áprilisban volt 1 éve h szakítottam egy szép szál magas emberrel.

Nem volt jövőképe, nem akart elköteleződni, szüleivel lakott, nem volt megtakarítása, tele volt hitellel, és egy üdítőre sem hívott meg, egy szál virágot sem kaptam tőle.

Rosszul keresett , de nem akart váltani, 50 éves kb olyan volt agyilag mint egy 12 éves.

Kocsikázni járt haverral, kirándulni, nyaralni, de nekem mindig csak panaszkodott h milyen kevés a fizetése és milyen sokat dolgozik….

máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!