Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kritizál folyton?

Figyelt kérdés

A párom folyton szóvá teszi,ha 1-2 pattanás ki jön az arcomon,vagy ha már kicsit kezd visszanöni a szemöldököm.Száraz a fejböröm,ezért hiába mosok 2 naponta hajat mindenféle csodaszerrel,hajlamos korpásodni.Nem durva a helyzet szerencsére,de ezt is mindig megjegyzi.

Ápolt vagyok. Nem hanyagolom el magam,de nem tudok mindig úgy kinézni,hogy minden kis apró részlet tökéletes legyen,és ne találjon hibát rajtam.Azt mondja,hogy ilyen meg amolyan drága krémekre kenceficékre van szükségem,és börgyógyászra.Már nagyon rosszul érzem magam.Úgyérzem elveszi az önbizalmam folyton félek hogy legközelebb mibe köt bele. Mit tehetnék? Egyébként nem vagyok csúnya nem erre kell gondolni.Átlagos lány vagyok,és a testalkatom is.


máj. 22. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre még nem hagyott el. De ha így lesz, akkor se vesztettél sokat.
máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Keress normális fiút.
máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ő tökéletes? Nem.

Semmi szükséged arra, hogy piszkáljon, és teljesen fölöslegesen stresszelsz miatta. Nem azért létezel, hogy tetssz neki. Elmehet, vagy te hagyd ott. Ez így nem jó semmire.

máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%

Most le leszek pontozva de engem is taszít az a pasi aki korpás, aki zsíros hajú és hasonlók.

Én is hamar zsírosodok, de vonzó akarok lenni és naponta mosok hajat. Így van is sikerem a pasiknál. Enélkül meg ki tudja mi lenne. Bocsi dr ha lusta vagy, akkor ne pasizz. Sajnos ez verseny. Lesz olyan helyetted aki naponta rendbeteszi magát ha te nem hozod a szintet.

máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
4, lány lettél?
máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert megengeded neki ahelyett, hogy melegebb éghajlatra küldenéd.
máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#4 Pont idiótaság naponta hajat mosni, attól épp, hogy jobban zsírosodik.


Amúgy ki kell tapasztalni, melyik termék válik be neked, érdemes kísérletezni.

Nekem pl. soha nem korpásodott a hajam, de van egy bizonyos márka, amitől igen, így azt el is felejtettem.

máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szeret abszolút és belédrúg miért vagy ilyen suttyóval?
máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Eleinte énis naponta mostam,de nagyon nem volt jó hatással. Nem zsiros a hajam,hanem száraz. És nem vagyok lusta magammal szemben mivel mindennap tisztálkodok,ügyelek magamra ettöl többet nem tudok magamért tenni.

Nem nézhetem egésznap a tükörben,hogy mikor bujik ki a szemöldököm,és nem tehetek arról hogy menzesz elött kijönnek rajtam a pattanások. Már régóta próbálgatok többféle márkát a hajamra nem használt,gyògyszertári sampon se nagyon jött be,de ettöl független még keresgélem a megfelelöt.

máj. 22. 19:53
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szépen lassan és folyamatosan aláássa az önbizalmadat, hogy azt hidd, másnak nem kellenél. Ne hidd el és ne hagyd, küldd el a fenébe, találsz normálisabbat.
máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!