Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetném vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza a volt barátnőmet már 8 hónapja szenvedek nélküle nagyon szeretem van még esélyem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam ilyet,de lehet,hogy pont neked összejön.
2010. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
semmi remény
2010. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát 8 hónap az már sok.azóta mennyit beszéltek?és akkor ő milyen veled szemben(távolságtartó stb).Miért szakítottatok?én 4 hónapja szenvedek de nekem már reménytelen(jóformán sz*rik rám ha én nem keresem akkor nem is beszélünk)meg hát távkapcsolat volt másik városba jár suliba.
2010. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Találkoztatok azóta? Ő mit csinál? Hogy szakítottatok?

(Hasonló helyzetben vagyok én is...)

2010. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

napi rendszereségel beszélgetünk msn néha összefutunk

de elég sokszor végzödik veszekedésel de nem az én részemről ! ha ugyvan hogy soha többet nem beszélünk és én ebbe beletörödök 1 hét m

úlva felkeres hogy megbocsát és hari szünetnek vége!

nem volt azota komoly kapcsolata!

1 volt de az hülyeség volt mert kb 200 km erre volt és még képet se látot rola 1 szer volt hogy lejön :) de megmondtam hogy szétverem és aszem beszart mert nem jött el:)


de a csaj nem tudot róla :(

igen szeretem bármit megtenék érte

2010. okt. 31. 22:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ha naponta beszéltek msn-en meg találkoztok akkor így nem is tudod elfelejteni(tapasztalat).én is így voltam találkozás után szinte rosszul voltam h már nem az enyém.ha még egyszer összevesztek azután fogd és töröld msn-ről meg ne válaszolj a bocsánatkérésre és próbáld nem keresni őt.én se hittem el h ez működik de láss csodát mégis.már 2 hete nem beszéltem vele egy szót se és azóta több kedvem van mindenhez és keresek másikat:).
2010. okt. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja és h ő neki volt már egy másik kapcsolata ahhoz meg szinte semmi közöd mert már külön utakon jártok.és h szétvered a másikat annak mi értelme?neki semmi köze sincs az egészhez.
2010. okt. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocs, ez jutott eszembe.

:)


Ranger Jack, Ranger Jack

let me have my girlfriend back

Ranger Jack, Ranger Jack

let me have her back


Her skin was soft, her eyes were deep

Always gentle, kind and sweet

In the night, with her bodyheat

we never had to speak


Skies were blue, birds did sing

Me and my darling had everything

We had our nights under the moon

til you came with your shiny boots


Ranger Jack, Ranger Jack...


Remember the barn, in the hay,

you never gave me no or neigh

Lovely eyes, your waving hips

I kissed your lovely lips


The rain was hard, the wind was cold

when you lay outside our door

I helped you in and dressed your wounds

and dried your shiny boots


Ranger Jack, Ranger Jack...


Now all alone, in this soak

Down the dung with my rusty fork

My mule is gone, you took her away

to ride her night and day


Ranger Jack, Ranger Jack...

2010. okt. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nincs közzöm hozzá:/

de gondolj bele a helyzetembe nem tudom hogy fiu vagy lány vagy

de ha elvenék a pasidat/csajodat exedet és temég halálosan szeretnéd nem hagynád annyiba

2010. okt. 31. 23:30
 10/11 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok és nem vették el az exemet hanem a távolság miatt szakítottunk.de ha el is vették volna az azt jelentené h én már nem érdeklem annyira és inkább mással lenne.a másik:ha összevered azt a másik srácot akkor mi változik?azt hiszed akkor jobb lesz és majd visszajön a csaj?hát akkor ébredj fel.ha 8 hónap után se jöttetek újra össze akkor ezzel főleg nem segítesz a dolgokon mégha szereted is.én is szeretem még az exemet és sokat kerestem abban reménykedve h újra összejövünk de megmondta h nincs tovább.el kell fogadni és keresni kell egy újat.
2010. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!