Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves kapcsolat után valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves kapcsolat után valami hülye indokkal elhagyott a barátnőm! Azt mondta én vagyok, neki a nagy ő de azért szakít! Én 16 éves vagyok a lány 14! Semmi rosszat nem csináltam! Nem akarom elveszíteni! Mit tegyek? = (

Figyelt kérdés
Ma felhív,hogy ha kitörlöm a közös képeket akkor ad nekem egy új esélyt!(Nekem nagyon sokat jelentettek a közös képek)! Kitöröltem és aztán meg mondta,hogy csak átvert mert azt akarta,hogy semmilyen közös emlék ne legyen rólunk!:( Nagyon letört vagyok,napokat sírok át és nagyon hiányzol!:\'(
2009. jan. 6. 18:04
 1/4 General ***** válasza:

Ez a csaj csak játszik veled. Ha tényleg te lennél neki a nagy ő, nem verne át a képekkel + őszintén elmondaná, hogy mi a baj... Van egy olyan érzésem, hogy elég agresszív a személyisége (mindig az van amit ő akar) és te pedig behódólsz neki. Na ezt az ilyen csajok nem csípik. Mindig inkább próbálj meg te irányítani és ne hagyd, hogy mindig az legyen, amit ő akar, különben nem látja benned "az erősebb nemet" és ez lesz belőle.

(persze ez nem mindegyik csajra igaz csak arra a típusra, amelyikről írtam)

2009. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
már meg ne haragudj de a barátnőd elég gyerekes... mondjuk nem is vártam mást egy 14 éves kislánytól:P ha tényleg nem volt semmi konkrét oka, hogy szakítson veled, akkor sajnálattal közlöm, de nem hinném, hogy szerelmes volt beléd, lehet hogy szeretett, de ő még túl fiatal egy kapcsolathoz (meg mondjuk kicsit azért te is, de te azért mégiscsak 2 évvel idősebb vagy) sztem vártjátok meg, míg felnőttök, és sztem felejtsd el ezt a kiscsajt, csak kihasznált, és ráadásul át is vert... csak úgy kiváncsiságból mi is volt az a "hülye indok"?
2009. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1et értek,szerintem is nagyon gyerekes még a volt barátnőd.ha igazán szeret nem tesz ilyet,szerintem csak hülyít téged.jobban jársz ha megpróbálod elfelejteni és keresel egy hozzád illő értettebb lányt ;)

sok szerencsét:)

2009. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen - tökéletes volt a pasi, imádtam, de éreztem, hogy ha így megy tovább, akkor ebből az lesz, hogy ásó kapa nagyharang, örökre vele - - - - de még túl fiatalnak éreztem magam ehhez, ki akartam élni magam, másokat is meg akartam ismerni, mielőtt lekötöttem magam - nem a srác hibája volt, egyszerűen korán jött
2009. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!