Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nincs szerelem, de iszonyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs szerelem, de iszonyat jó a szex, meg szenvedély van, akkor arra lehet házasságot építeni? 2 és fél éve vagyunk együtt. A srác 26, én 24 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én nem tenném :S
2010. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én se tenném. Sőt, szakítanék. Ki tudja, hogy egy év múlva nem lesz e szerelmes valamelyikőtök valaki másba, és élhet boldogan valakivel. Sokkal rosszabb, ha összeházasodtok, gyerekek születnek, aztán mikor 5-6 évesek a gyerekek, akkor valamelyikőtökre rátalál a szerelem és elváltok... Sajnos rengeteg ilyet látok a környezetemben, akik korán / kevés együttlét után összeházasodtak, jött a gyerek, aztán a csaj már 2 gyerekkel 2 különböző apától 35 évesen megtalálta élete nagy szerelmét... és az egészet a gyerekek szívják meg... ne maradjatok együtt a szex miatt, inkább keressétek meg a nagy Ő-t!
2010. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez amúgy egy érdekes kérdés :D egy kapcsolathoz elengedhetetlen hosszú távon a jó és tökéletes szex, ha az nem jó és nem működik , akkor félrelépés lesz belőle !

én azt nem hiszem, hogy nincsenek érzelmek egymás iránt, ha nem is szerelem , de szeretet és tisztelet biztosan !

Nem vagyok benne biztos, hogy ha szerelem lángol és pocsék a szex , a házasság/ kapcsolat örökké tart !!!

egy házasságban is idővel a szerelem szeretetté, tiszteletté alakul !

Nem tudom, nehéz eldönteni, de ha minden más is klappol a szexen kívűl ...

2010. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha azt írtad volna, hogy nincs szerelem, csak nagyon erős szeretet, akkor azt mondanám igen, de így semmiképpen. a szenvedély még a szerelemnél is sokkal hamarabb elmúlik..
2010. nov. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
aha.egy rövidet.
2014. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!