Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok ilyeneken gondolkodn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok ilyeneken gondolkodni, hogy a párotok vajon az előző barátnőjével, vagy az első csajával is olyan volt e mint veletek? Vagy hogy a volt női hisztisebbek voltak e, vagy nekik sikerült e féltékennyé tenni régen a pasitokat?

Figyelt kérdés
hogyha nektek nem tudja nagyon kimutatni hogy szeret, akkor neki kimutatta e, ha neked ritkán mondja hogy szeret, neki vajon többször mondta e, ha neki vitt rózsát kilómétereket lesétálva, vajon nektek vinne e, ha őt régen szerette, akkor vajon téged is úgy szeret e vagy jobban mint az exét annó?
2010. nov. 2. 00:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad ilyeneken agyalni, mert ez féltékenységi vitákhoz vezet. Ha nem olyan a kapcsolatod, amilyet szeretnél, akkor változtass rajta.
2010. nov. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

csak kiváncsi vagyok h én váltom ki belőle csak h milyen, vagy minden nővel ilyen volt e

néha mondja menjek msn re, de van hogyha nem írok rá megint, akkor 10-20 percig nem üzen nekem

lehet elfoglalt

meg ő mondta h ő úgy érzi h nem tudjak imutatni eléggé az érzéseit, pedig szerintem olyan nincs h valaki ne tudná kimutatni, csak akarni kell, hiszen azzal hogy megölel, megcsókol, vagy mondja h szeret, vagy ahogy rámnéz ki tudja mutatni

néha úgy érzem, hogy én jobban oda vagyok érte, hogy ragaszkodóbb vagyok, neki meg több levegő kell

de nem mondja

2010. nov. 2. 00:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Általában nem. Engem az érdekel, hogy most milyen és milyen lesz és volt velem. Ami azelőtt volt, az nem is igazán tartozik rám. Az neki és egy másik embernek a közös titka és magánügye.
2010. nov. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
lehet nem bízik benned és fél a fájdalomtól, mer akkor is fájt neki előző előtti voltam
2010. nov. 2. 00:35
 5/13 A kérdező kommentje:
lehet nem bízik benned és fél a fájdalomtól, mer akkor is fájt neki előző voltam
2010. nov. 2. 00:36
 6/13 A kérdező kommentje:
hopp ezt nem ide akartam :)
2010. nov. 2. 00:37
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem mesélt az exeiről. Mindről haraggal, mert kifogta a legsemmirekellőbb, legsekélyesebb nőszemélyeket. Szerencsére egyik sem volt hosszú kapcsolat, pár hetesek. Én vagyok az első komoly barátnője, ahogy nekem is ő az első igazán komoly barátom. Örülök, hogy nem kell ilyeneken agyalnom, mert tudom, hogy a párkapcsolat, mint fogalom, velem valósult meg neki.
2010. nov. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

naja, páromat meg majdnem az összes eddigi nője megcsalta, pedig nem rossz pasi, de ő szakitott velük, mert nem birta az idegeskedést, meg hol ő volt féltékeny, hol a csajok hisztiztek, egyiket meg azér dobta ki merk iderült hogy drogozik, meg két hónap után feleségül akarta vetetni magát 16-7 évesen, meg hozzá költözni, meg gyereket szülni neki, csakhogy magához láncolja, és hogy szabaduljon a nevelőszülőktől.

Első barátnőjével két és fél évig volt együtt, többivel pár hét vagy hónapig,

az első csajával 6 éve jött össze és 3-4 éve lett vége

volt olyan csaja aki azért jött össze vele, mer jól állt neki a bőrkabát és mer gitározott, ugyanaz a csaj pár hét után dobta vagy megcsalta, a pasim haverjával, akivel egy évig volt együtt, de persze őt is dobta meg közbe csalta.

2010. nov. 2. 01:48
 9/13 A kérdező kommentje:

az első csaj az csunyán bánt vele

meg elzüllött, már nem olyan mint régen, de a régi énje barátilag hiányzik a páromnak, erről ő mesélt nekem

meg a csaj apjával volt jóba, de ő meghalt, a lány messze tanul, meg van párja

és elronditotta magát mer tele van piercinggel meg agyon van festve olyan dark stilusúra

2010. nov. 2. 01:50
 10/13 anonim ***** válasza:

mi a barátommal már vagyunk olyan közeli viszonyban,h. megtudunk vitatni szinte mindent:)

simán megkérdezem őt, válaszol rá :P

ha hisztisebb lennél az előző bnőinél, akkor csaknem lenne veled ;)



én nem szoktam ezen gondolkodni, mert tudom,h. én vagyok neki az első legkomolyabb kapcsolatban vele lévő szerelme:)

értem olyanokat tett, amit másnak nem:P

volt bnői(akkor még fiatal is volt, nem komoly kapcs.ot akart, szal kiélte magát annyira,h. mostmár nemkell neki más, csak a boldogság velem:P) helybéliek voltak...átment hozzájuk gondolom én, és ennyi is..

viszont értem több száz km-ert utazott. :$ általában úgy,h. kora reggel indult és szegénykém este ment haza máris.Szóval megérte neki ezt vlmi miatt:P

persze meg is becsülöm alaposan és örülökh,. ilyen párra találtam:$

2010. nov. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!