Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem akar vagy a baratnojet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem akar vagy a baratnojet vagy mindkettonket?

Figyelt kérdés
Egy srac mar fel eve probalkozik nalam. Intelligens, szexi, bekepzelt macso. Nemreg vetettem veget az egy eves parkapcsolatomnak, de a srac mar akkor jobban tetszett, mint az x-em, amikor meg foglalt voltam. Rengeteget beszelgetunk, es mikor talalkozunk mindig vibral koztunk a levego. Egy par hete osszeszedett maganak egy csajt, miutan en alahuztam neki egy parszor, hogy ne is almodozzon rolam, mi csak baratok lehetunk, de meg utanna is probalkozott. Az a hir jarja, hogy nem huseges, es nem akarom, hogy velem is kibabraljon; sokan azt mondjak rola, hogy ketszinu. Peldaul nekem is folyton le HP-zi a jelenlegi csajat...de akkor mert van vele? nem akarok en is ilyen helyzetbe kerulni, ha osszejovunk. De mit csinaljak? Vagjak bele vagy ne? Vagy bizzam az idore, vagy felejtsem el? Csak az a baj, hogy mindig o jar az fejemben:( (csaj:18 ...srac:21 eves) kerlek irjatok!:)
2010. nov. 2. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha skalp akarsz lenni rajta. Ettől az embertől ennyi telne.
2010. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felejtős elhiheted!
2010. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
neked nincs tul sok eszed,az biztos.
2010. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszaitokat:) megprobalom elfelejteni
2010. nov. 2. 16:03
 5/8 anonim ***** válasza:
forget him.
2010. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
meg kernek tanacsokat! koszi az eddigi valaszokat:)
2010. nov. 2. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Két verzióm van.Amit hallani szeretnél és az igazság.

Amit hallani szeretnél: -Ez a srác a tipikus "rossz fiú",akit majd te meg fogsz tudni változtatni és éltek boldogan,szerelemben,örök hűsében....

Igazság:-Ez egy tapló.Nem tiszteli a női nemet és még jó pár évig nem a lány személye,csak a lába közötti lyuk lesz fontos.Ha Hp-zi a barátnőjét,akkor intelligensnek nem nevezném és két hatalmas pofon igen ráférne.Téged megdugna,aztán szélnek eresztene.Szerelem és ilyesmiket pedig vele kapcsolatban felejtsd el.Ha meg akarsz spórolni magadnak pár átsírt hónapot,amiért kihasznált,akkor ne is állj szóba vele.

2010. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sokat segitettetek :X kossz mindent!...mostmar biztos elfelejtem
2010. nov. 2. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!