Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom melegnek tűnik mintha szerelmes lenne belém. Vagy csak én reagálom túl? :O

Figyelt kérdés
A haverom régen is gyanús volt kb 10 éve vagyunk jó barátságban de mindig voltak apró jelek mintha homár lenne igaz csajokat is szereti inkább biszex. Az utóbbi időben többször tett olyan megjegyzést hogy " olyan szép szemem van hogyha csaj lenne ő is oda lenne értem" ha találkozunk mindig kiszedi a hajamból is a szöszt máskor hozzám ért és kivette és nagyon néz mindig mintha csodálna :S kezdek aggódni miatta mert nem szeretném ha véletlenül nekem lenne igazam és tényleg valami gond lenne a nemi beállítottságával. Ha csajról van szó akkor is mindig a seggét helyezi előnybe többször megjegyezte hogy seggbe rakná olyan jó a segge... nem tudom de lehet én reagálom túl vagy lehet tényleg langyi a gyerek? Szemét dolog egy barátról ilyet feltételezni tudom de már nagyon zavar főleg ha találkozunk :S
2010. nov. 10. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
99%

:DDD

Kiszedi a szöszt a hajadból :DDD

De cuki :DDD

2010. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 komasa ***** válasza:
95%

Ha barátok vagytok, akkor:

1: a 10 év alatt már ki kellett volna derülnie.

2: ha nem derült ki kérdezd meg tőle.

Erre mi itt a gyakorikérdéseken nem fogunk tudni biztos választ adni.

2010. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
langyi a gyerek meg homár, azért a saját ,,barátodra" ilyeneket mondasz? ha meleg akkor meleg, ennyi, nem tudom ezen mit kell csodázni, akkor majd úgyis elmondja, vagy kérdezd meg tőle, mond meg neki hogy nem akarsz tőle semmit ha kitudódna hogy akar tőled valamit, de ne hagyd hogy egy ilyen miatt szétmenjen a barátságotok... L/18
2010. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

ugye nem akarod e miatt ha meleg, megszakítani a kapcsolatot kettőtök között, ami 10 éve tart??

Vannak apró jelek, de úgy őszintén nem tudom ,hogy az lehet-e. Ezt csak nyílt és egyenes beszéddel lehetne kideríteni. Apró jeleket meg bárki adhat, aki valójában nem is meleg, vagy leszbikus. Bármi lehetséges.

Nekem pl barátnőm csinált ilyeneket, hogy átölelt , a hajamat birizgálta, meg puszit adott:D. Bár ő váltig állítja, hogy nem leszbikus és a pasikat szereti azért néha én is megkérdőjelezem, hogy vajon biszex-e?:D de emiatt biztos, hogy nem fogom megszakítani vele a kapcsolatot. :)

Ha gondolod, beszéld meg vele.


L,

2010. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem szakítanám meg de ha szerelmes pont belém az gáz nagyon akkor olyan mintha egy lánnyal járkálnék aki oda van értem csak épp nincs nálam esélye
2010. nov. 10. 15:14
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha női fenekekre tesz megjegyzést, akkor igazán kétlem, hogy homi lenne:) A szösz-szedegetés szerintem nem egy intő jel:D Még a majmok is szokták egymás bundáját tisztogatni, legyen ez a vigasz:D Ha viszont azt a szemes dicséretet komolyan mondta, akkor lehet, hogy a helyedben nem nagyon fordítanék hátat neki...:D Na jó, vicceltem:)
2010. nov. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

lehet van rá esély de csak a szemes dolog miatt

de azért mert seggbe rakna egy csajt????

húú ha tudnád hogy én hányszor mondtam ilyet xD láttál már szép női segget? véletlenül bárkinek kicsúszhat egy ilyen ha olyat lát :D:D:D

2010. nov. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Hát mondjuk ez kicsit másabb :D mindenesetre nem felejtsd el h a haverod.. beszéld meg vele ne sértsd meg úgyértem ne kiállts rá h :BZIVAGY? O.o mert annak semmi értelme 10 évet elcseszni 1 perc alatt .. Ha érted mire gondolok..
2010. nov. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Túl a barátságon?:)
2010. nov. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Ha te egy lánnyal jóban lennél 10 éve és barátod lenne és úgy vennéd észre hogy beléd van esve, de nem az eseted. Vagy fordítva, te lenél belezúgva a csajba aki barátod, de ő meg nem lenne úgy oda érted?


Ha barátok vagytok nyugodtan kérdezd meg tőle, persze diszkréten.

Pl.:

Figyu, mostanság elég furán viselkedsz. Vonzódsz hozzám vagy mi?

:D talán így vicces de lényeg ha barátok vagytok ez mit sem változtat. Ha meg zavar a dolog mond meg neki nyugodtan hogy ha az ne legyen ilyen feltűnő mert te nem vagy meleg és zavar a dolog.

Ha barátod ő is megérti és nem csinálja. Vagy legalábbis nem sértődik meg.

2010. nov. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!