Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál azzal az emberrel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál azzal az emberrel, akivel viszonylag hosszú ideje együtt vagy, de nem passzoltok össze szexuálisan?

Figyelt kérdés

Én ebben a cipőben járok. Barátnőm heti eggyel beérné, én meg napi eggyel. Felemészt. Ilyenben kompromisszumot kötni nem lehet, ilyet ne is írjatok. Megdumálás sikertelen.


20/F 20/L


2010. nov. 12. 00:01
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt nem írtam le, 5 éves kapcsolat.
2010. nov. 12. 00:02
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szakítanék vele emiatt, de ha téged felemészt, akkor mindenképpen keress mást, akivel e téren is összhangban vagytok. Ezek szerint nem vagy szerelmes a lányba.
2010. nov. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy az 5 év az 5 év... Hogy bírtátok így eddig?
2010. nov. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nyilván az elején még a lány is benne volt a napi szexben. :)


De jó ha tudod, a kapcsolatokban ez egy idő múlva mindig is így lesz... hacsak nem egy igazi nimfa vadmacskával hoz össze a sors, aki éveken át képes lesz minden nap szexelni, még a havija alatt is. Ilyen ritka ám.

2010. nov. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Én beérném heti két-hárommal is...jó, inkább hárommal, de most örülök, ha a heti egy alkalom megvan. De van, hogy 10-14 nap is eltelik, ami azért tekintve, hogy 20 évesek vagyunk, és hogy együtt élünk, szerintem nem tekinthető normálisnak. Annyit olvasok itt gyakhu-n is, hogy rengeteget szexelnek párok, én meg csak sóvárgok. Húsz évesen annyit verem a farkam, mint amikor kamaszodtam.


Nagy g.eciség emiatt dobni?

2010. nov. 12. 00:24
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nőként volt hasonló bajom.

A végén más miatt szakítottunk, de elég vacak érzés volt. Kezdeményeztem is, de semmi, és úgy éreztem, hogy nem vagyok elég vonzó a számára. Nekünk ehhez nem kellett 5 év.

Azt hiszem nekem akkor kellett volna lelépnem és nem megvárni a sok egyéb rosszat, ami igazából már nem ez a téma.

2010. nov. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit kellene csinalj, ti tudjatok miert vagytok egyutt 5 eve, de az biztos hogy a heti 1 szeretkezes meg 30 evesen 2 gyerekkel is kevesnek szamit... en is ugy vagyok vele hogy napi rendszeresseggel szeretek szeretkezni a parommal amikor megtehetem, mondjuk mivel tavkapcsolatban vagyunk igy csak hetvegeken vagyunk egyutt de ilyenkor napi 2x is altalaban :) es mikor tavol vagyunk egymastol par napig azt sem olyan nehez kibirni... de ha ott van melletted egesz nap es latjatok,erintitek egymast akkor nem tudom megerteni hogy miert van az hogy pl 10 napig semmi szeretkezes.... probald megbeszelni vele azt hogy neked nagyobb az igenyed es hogy ez a dolog teged nagyon aggaszt hogy ha most mikor minden adott ilyen keveset vagytok egyutt akkor mi lesz majd ket gyerek mellett.... havi 1? es a reakcioibol latni fogod hogy mit is gondol ami alapjan el tudod donteni hogy neked ez megfelel vagy sem. DooM 21/f
2010. nov. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Írj privit, de komolyan :)
2010. nov. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb szakítás lesz a vége.
2010. nov. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Én 4 éve vagyok így a férjemmel és eldöntöttem, vagy elhagyom a fenébe, vagy szeretőt tartok,. A Szerető mellett maradtam. Ő nem érti meg ezt és állandó a veszekedés a szexhiány miatt.
2010. nov. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!