Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már kb 2 honapja nem igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már kb 2 honapja nem igazán akar velem szeretkezni a barátnöm, szerintetek mért lehet? én 22 ö 19! 2éve járunk

Figyelt kérdés
az van h nem csinályuk ha én nem mozdulok rá, kéri h nyaljam neki , amit szivesen élvezetböl teszek, szeretgetem ,simogatom stb ,töle viszont nem kapok semmit se szeretget se hogy rám mozdulna ,orál nuku, amit viszont tud h mindenben belém köt! mit tegyek?
2010. nov. 12. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szakíts.
2010. nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez a lány nem szeret téged.
2010. nov. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát ennek a kapcsolatnak semmi értelme.....
2010. nov. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
olyan nővel ne éld le az életed aki nem akar rácuppani soha a dákóra!
2010. nov. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Mindenképp beszélj vele! Ne a szexről, azt ne hozd szóba, először csak azt, hogy miért köt mindig beléd.

2. Ha sikerül megbeszélnetek, akkor várj pár napot a szexszel, amíg abszolút nem izgatod, hozzá sem érsz. Előbb vagy utóbb ő fog kezdeményezni, de ha tudja hogy te naponta, vagy nem tudom milyen időközönként rámozdulsz, akkor biztos hogy nem fog ő kezdeményezni. Lehet nincs is kedve hozzá. Ezért hagyd egy kicsit, és majd amikor kedve lesz, ő fog letámadni. Ha nem így történik, és már a falat kaparod az élvezetért, akkor lepd meg. Ne a szokásos módon kezdjetek szeretkezni, hanem válassz valami olyan szituációt, amiből még nem hoztatok kis szexet. mondjuk vesd fel, hogy fürödjetek együtt, vagy lepd meg vacsival, ilyesmi. Ha így sem fog semmit tenni a te örömödért, akkor beszélj vele a szexről!

2010. nov. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
16:20-as vagyok. én is 19 éves vagyok, és nő is. Néha nekem sincs kedvem a szexhez, de nem dob ki a barátom azért, mert nem "cuppanok rá mindig a dákóra"...
2010. nov. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem akarom kidobni , szeretem, csak az h nekem is jol esne ha foglalkozna velem! na de az h az utobbi 2 honapban 4-5 ször volt velem, az nem nevezhetö " néha nincs kedvnek"! már már megfordul a fejemben hogy van más akivel jobban szorakozgat és velem csak megszokásbol van!
2010. nov. 12. 16:48
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem pontosan tudod, mit kell tenned. Ha csak megerősítés kell, csatlakozom a többiekhez, ennek annyi. Néha meg kell lépni, "nehezebb" lépéseket is, bár a leírtak alapján nem is lesz olyan nehéz. 3 mp-ig nem maradnék egy ilyen kapcsolat(?)ban. Tulajdonképpen mitől a barátnőd?
2010. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2 hónapja alig van szex és te eddig nem voltál képes ékes magyar nyelven megkérdezni tőle, hogy MIÉRT? Hát öcsém, te egy lúzer vagy.
2010. nov. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vagy van már valakije, vagy csak kinézte ki lesz az. Beszélj vele. Én is nő vagyok, és ha úgy viselkedem ahogy leírtad akkor valami nagy gáz van.
2010. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!