Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek reménytelen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek reménytelen a helyzetem?

Figyelt kérdés

kezdek már egyre jobban elkeseredni, úgy érzem, hogy szerelem nélkül kell leélni az életemet:( Még csak 16 éves vagyok, de még mindig senki sincs az életemben, mármint vannak páran, de nem komolyak, és messze laknak attól a várostól ahol én élek, de úgy érzem, hogy ha összejönnék is valamelyikkel akkor sem lenne hosszútávú a dolog:( eddig életemben egy barátom volt, az is kihasznált, dobott pár hét után. nagyon összetörtem lelkileg, ez a másik baj, hogy nagyon érzékeny vagyok, valami tippetek van esetleg, hogy hogyan lehetnék "kőszívű"? mármint úgy értem, hogy hogyan lehetnék keményebb, erősebb. Egyébként átlagos lány vagyok, azt mondja mindenki, hogy nem vagyok csúnya(én magamat nem tudom megítélni) a tanulással sincsen gond, és próbálok csinosan, "elegánsan, különlegesen" öltözködni, de úgy érzem, hogy minden hiába:(( mert nekem sosem lesz barátom aki szeret, és akiben bízhatok!:( de nem szeretném, hogy ez így legyen! mi lehet velem a baj?? szerintetek lehetséges az, hogy az egész életemet leélem boldogság, és társ nélkül? tudom, iszonyatosan gyerekes dolgok azok amiket most leírtam, de egyre rosszabbul érzem magam, mindenkinek van barátja, én meg már évek óta egyedül vagyok...

kérlek ne durvuljatok, nem szeretném ha bunkó válaszokkal reagálnátok, előre is nagyon szépen köszönöm a hasznos véleményeket, tanácsokat..:)


2010. nov. 15. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen? Na ne fárassz... 21 vagyok és még nem volt semmilyen kapcsolatom. Majd olyan 18-19 éves korodban kezdj el aggódni...
2010. nov. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát, jobb a helyzeted, én egy fickó vagyok, aki alapjában rendes, de agresszív, nem túl okos, naív és harcias, nem jóképű, de sármosnak mondott, néha félelmetes, de gyakran félénk, erős, de érzékeny, barátságos, de néha túl szókimondó, és konfliktuskereső, szenvedélyes de néha egy pióca, és mindemellett néha betegesen hülye. na ugye, hogy nehezebb a helyzetem? :D
2010. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, ezt sokan érezzük így, de neked még hozzám képest is rengeteg időd van:)

Majd jön a szerelem, ha egy pillanatra elfelejtesz ezen agyalni:)

2010. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek!:) hát igen, én próbálok nem ezen agyalni, nem gondolni erre, de elkerülhetetlen, mert a környezetemben mindenkinek van valakije. de ez megoldhatatlan...majd lesz vmi=/
2010. nov. 15. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!