Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményt szeretnék kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményt szeretnék kérni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőm elkerült a suli miatt tőlem kb 100 km-re.

Minden héten eljár bulizni, Én is.

A gond az, hogy mindig bizonygatja hogy nem csal meg de a hétvégén elmentünk együtt bulizni és amíg kimentem cigizni lassúzott egy fiúval amikor kérdőre vontam mondta hogy csoporttársa(tényleg az mint kiderült később).

Ha Én táncoltam volna egy csajismerősömmel 100% hogy kidobna. Ja és olyan furcsán viselkedik velem bulikban ha mondok valamit lenézően elhúzza a száját meg ilyenek. Én sosem csalom meg mert nem tudnám vele megtenni. Ő már az előző barátját megcsalta 2x ha jól tudom ugyanazzal a fiuval és ezért van bennem egy pici kétség.

A kérdésem az lenne hogy szerintetek megbízhatok benne teljesen?(Őszintén légyszi!)


2010. nov. 17. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak te ismered. De tudván, hogy már máskor is csalta meg a párját, hát minimum gyanakodnék. Egyébként ilyen suliváltások szokták megölni a kapcsolatokat. A koleszosok egy igen nagy részének van pasija otthon ÉS a koleszban (illetve a fiúknak nője).
2010. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Albérletben lakik
2010. nov. 17. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Aki egyszer megtette, az többször is meg fogja tenni. Kinevelhetetlen, mert ez mentalitás kérdése. Aki rib@nc, az az is marad.

21/L

2010. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már akartam írni, hogy túl féltékeny vagy, amíg el nem olvastam a 2. felét.

Én ezt nem hagynám a helyedben, hogy mások előtt játssza a dominánsat, előttem meg jópofizzon, és azt sem értem, hogy neked miért nincs ennyi büszkeséged. Minimum jól leosztanám utána, hogy akkor beszéljük meg, hogy is van ez. Ha valami baja van, nekem mondja, és igenis fogadjon el engem teljesen Mások előtt is, ha erre nem képes, akkor menjen és találjon magának egy balekot, aki majd nyalhat neki.

Ez a megcsalós meg másik dolog. Akiről ez a hír járja, eleve nem kezdenék illetve nem mennék bele, hacsak nem ismerem nagyon jól és eléggé ahhoz, hogy tudjam, hogy ez komoly és vele is tisztáztuk a teljes történeteket (mint múltjainkat).


Még nem beszéltem a megérzéseidről és kétségeidről. Ilyen erővel akár tegnapról is ismerhetnéd.


A vicc az, hogy itt egyáltalán nem is a tánc a lényeg, hanem az összes többi körülmény, amit felvázoltál.

2010. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
<-- 17F
2010. nov. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!